so 4.3.2023

Skvělý start béčka - tři body z Rosic

Výborný start do jarní části MSFL! Béčko Baníku v sobotu uhrálo velmi cenné tři body na hřišti třetích Rosic a gólem Romana Zálešáka se dočasně posunulo na druhé místo za vedoucí Kroměříž.

Souboj dvou týmů a sousedů z popředí byl spíše opatrný. Domácí byli v první půli o něco aktivnější, ale gól padl v závěru poločase do jejich sítě. Poté, co baníkovci srovnali hru, se těsně před přestávkou trefil Zálešák.

Za stavu 0:1 se hostům otevíralo i více prostoru pro útočné výpady, několik slibných brejků však nedotáhli. Vítězství si ale juniorka ohlídala a hned v úvodu jara v důležitém utkání přeskočila svého tabulkového souseda.

Milan Chalupa: "Začátek zápasu jsme tahali za kratší konec, přežili jsme dvě šance soupeře. Poté jsme hru v poli vyrovnali, vytvořili si dvě šance a z jedné z nich jsme se ujali na konci poločasu vedení. Ve druhé půli domácí hru otevřeli, což nám umožnilo chodit do brejků, bohužel jsme žádný nedotáhli ke gólu jistoty. Konec zápasu jsme ubojovali a odvážíme si cenné body. Musím pochválit celý tým v čele s brankářem Letáčkem."

0Jiří Letáček90000

4.
března
Rosice VS Baník B

Branka: 45. Zálešák. Rozhodčí: Nápravník – Rosický, Gasnárek. ŽK: Sedláček, Dobrovodský - Látal, Smékal, M. Jaroň.