Pro média

Kontakt

media@fcb.cz


Místa pro novináře na Městském stadionu Ostrava

Akreditovaní novináři s akreditací typu "PRESS" mají nárok na místo na hlavní tribuně v sektoru A3 s kapacitou pro 57 píšících žurnalistů. Zázemí pro píšící novináře je umístěno v hlavní tribuně se vstupem přes Fanshop FCB (přímo naproti vstupu do areálu stadionu).

Místa pro fotografy

Akreditovaní fotografové s akreditací typu "PHOTO" mají nárok využít k pořizování fotografií prostor na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (od úrovně malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna za postranní čarou). Všichni akreditovaní fotografové jsou povinni nosit vesty, které obdrží při vstupu na stadion ve Fanshopu FCB (přímo naproti vstupu do areálu stadionu). Jako zázemí pro fotografy slouží pracovní místnost umístěná u tartanového oválu pod hlavní tribunou.

MIX zóna

MIX zóna pro rozhovory s hráči je umístěna uvnitř hlavní tribuny u vstupu na hrací plochu. Akreditované osoby se po skončení zápasu dostanou do prostoru MIX zóny atletickým tunelem, který vede pod hlavní tribunou.

Tiskové konference

Pozápasové tiskové konference probíhají v presscentru, které je vchodem propojeno s prostorem sektoru A1 i mediálního centra mezi hlavní a jižní tribunou. Presscentrum je před každým utkáním novinářům přístupné 1 hodinu před výkopem. Zápis o utkání budou mít novináři k dispozici vždy 50 minut před začátkem utkání.

Vyzvednutí akreditace

Po schválení bude jednorázová akreditace nachystána na dané jméno u vstupu pro zástupce médií nejdříve 1 hodinu před začátkem zápasu.

Poskytování fotografií a videí

Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po vzájemné dohodě. Klub tímto žádá média o využívání fotografií s aktuální podobou dresů a respektování současných klubových partnerů.

22
Filip
Kaloč
35
Jakub
Markovič
26
Filip
Blažek
30
Jiří
Letáček
5
Jiří
Boula
4
Robert
Mišković
77
Gigli
Ndefe
1
Martin
Hrubý
12
Tomáš
Rigo
15
Patrick
Kpozo
28
Filip
Kubala
6
Daniel
Tetour
21
Jiří
Klíma
32
Paixao da Silva
Ewerton
19
David
Lischka
11
Eldar
Šehić
24
Jan
Juroška
70
David
Fadairo
9
David
Buchta
17
Michal
Frydrych
7
Karel
Pojezný
29
Ladislav
Takács
99
Ladislav
Almási
37
Matej
Madleňák
13
Samuel
Grygar
10
Matěj
Šín
20
Abdullahi
Tanko