ne 18.9.2022

Béčko smetlo Vrchovinu

Béčko Baníku rozdrtilo v 7. kole MSFL na Bazalech Vrchovinu Nové Město na Moravě 6:1. Hattrickem zazářil Daniel Smékal.

Baník do zápasu vlétl s velkou chutí. Proto netrvalo dlouho a vedl. Jednu z rychlých kombinací protáhl Chukwudi do vápna na Smékala, jehož první ránu ještě Šmída vyrazil, ale na druhý pokus už byl krátký.

Za šest minut už to bylo 2:0. Smékal si za obranu naběhl na kolmou přihrávku Holaně, gólmanovi udělal kličku do strany a do prázdné branky skóroval.

Trvalá herní převaha vynesla domácím do půle ještě další dvě branky. Nejprve v 36. minutě doklepl Fulnek míč do prázdné branky ze dvou kroků a pak se průnikem a krásnou trefou o tyč blýskl i Holaň.

Hned v úvodu druhého poločasu z pokutového kopu za faul na Barkova zvýšil Smékal na 5:0 a dovršil svůj hattrick. A v 54. minutě prostřelil brankáře po další jednoduché kombinaci Barkov.

Pak už se brankostroj Baníku zastavil a soupeř se zmohl alespoň na čestný úspěch, který dal prudkou přízemní střelou z velkého vápna Vacek.

Milan Chalupa: “Prvních šedesát minut z naší strany bylo výborných. Ve hře jsme naprosto dominovali, naše hra byla rychlá, přesná, zodpovědná, při ztrátě míče jsme byli důrazní v represinku a byla tam spousta oku lahodících akcí. Poté jsme prostřídali, dostali so hry tři dorostence a už to nebylo tak jednoznačné. S tím jsem nespokojen, a především s tím, že jsme vzadu neudrželi nulu.”

0Radovan Murin90100

18.
Baník B VS NMN

Poločas: 4:0
Branky: 8., 14. a 49. (pen.) Smékal, 36. P. Jaroň, 39. Holaň, 54. Barkov - 61. Vacek. Rozhodčí: Proske - Lukašík, Šafrán.