so 4.3.2023
JUN

Skvělý start béčka - tři body z Rosic

Výborný start do jarní části MSFL! Béčko Baníku v sobotu uhrálo velmi cenné tři body na hřišti třetích Rosic a gólem Romana Zálešáka se dočasně posunulo na druhé místo za vedoucí Kroměříž.

Souboj dvou týmů a sousedů z popředí byl spíše opatrný. Domácí byli v první půli o něco aktivnější, ale gól padl v závěru poločase do jejich sítě. Poté, co baníkovci srovnali hru, se těsně před přestávkou trefil Zálešák.

Za stavu 0:1 se hostům otevíralo i více prostoru pro útočné výpady, několik slibných brejků však nedotáhli. Vítězství si ale juniorka ohlídala a hned v úvodu jara v důležitém utkání přeskočila svého tabulkového souseda.

Ohlasy k utkání

Milan Chalupa: "Začátek zápasu jsme tahali za kratší konec, přežili jsme dvě šance soupeře. Poté jsme hru v poli vyrovnali, vytvořili si dvě šance a z jedné z nich jsme se ujali na konci poločasu vedení. Ve druhé půli domácí hru otevřeli, což nám umožnilo chodit do brejků, bohužel jsme žádný nedotáhli ke gólu jistoty. Konec zápasu jsme ubojovali a odvážíme si cenné body. Musím pochválit celý tým v čele s brankářem Letáčkem."

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

#HráčMinutyInkasovalŽKČK
0Jiří Letáček90000

Informace o utkání

4.
sobota
března
Rosice VS Baník B
MSFL

Statistiky

Poločas: 0:1
Branka: 45. Zálešák. Rozhodčí: Nápravník – Rosický, Gasnárek. ŽK: Sedláček, Dobrovodský - Látal, Smékal, M. Jaroň.
Diváci: 250

Sestavy

FC Slovan Rosice

Zádrapa – Zezula, Kulík (57. Selinger), Praks (67. Kotásek), Novák, Koláčný (78. Fila), Přerovský (67. Matula), Černý, Sedláček (57. Dobrovodský), Buchta, Přikryl

Baník Ostrava B

Letáček - Zálešák, Říha, Stoklásek, Michlík (46. Gotsiridse) - M. Jaroň, Drozd, Elekana (57. Obuch), Provazník (43. Látal), Chukwudi (79. Halda) - Smékal
99
Ladislav
Almási
6
Daniel
Tetour
17
Michal
Frydrych
26
Muhamed
Tijani
33
Eldar
Šehić
3
Muhammed
Sanneh
19
David
Lischka
25
Jiří
Fleišman
13
Daniel
Smékal
5
Jiří
Boula
24
Jan
Juroška
14
Petr
Jaroň
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
1
Martin
Hrubý
23
Jaroslav
Svozil
29
Ladislav
Takács
9
David
Buchta
21
Jiří
Klíma
30
Jiří
Letáček
18
Robert
Mišković
10
Matěj
Šín
96
Eneo
Bitri
22
Filip
Kaloč
7
Karel
Pojezný