so 4.3.2023
JUN

Skvělý start béčka - tři body z Rosic

Výborný start do jarní části MSFL! Béčko Baníku v sobotu uhrálo velmi cenné tři body na hřišti třetích Rosic a gólem Romana Zálešáka se dočasně posunulo na druhé místo za vedoucí Kroměříž.

Souboj dvou týmů a sousedů z popředí byl spíše opatrný. Domácí byli v první půli o něco aktivnější, ale gól padl v závěru poločase do jejich sítě. Poté, co baníkovci srovnali hru, se těsně před přestávkou trefil Zálešák.

Za stavu 0:1 se hostům otevíralo i více prostoru pro útočné výpady, několik slibných brejků však nedotáhli. Vítězství si ale juniorka ohlídala a hned v úvodu jara v důležitém utkání přeskočila svého tabulkového souseda.

Ohlasy k utkání

Milan Chalupa: "Začátek zápasu jsme tahali za kratší konec, přežili jsme dvě šance soupeře. Poté jsme hru v poli vyrovnali, vytvořili si dvě šance a z jedné z nich jsme se ujali na konci poločasu vedení. Ve druhé půli domácí hru otevřeli, což nám umožnilo chodit do brejků, bohužel jsme žádný nedotáhli ke gólu jistoty. Konec zápasu jsme ubojovali a odvážíme si cenné body. Musím pochválit celý tým v čele s brankářem Letáčkem."

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

#HráčMinutyInkasovalŽKČK
0Jiří Letáček90000

Informace o utkání

4.
sobota
března
Rosice VS Baník B
MSFL

Statistiky

Poločas: 0:1
Branka: 45. Zálešák. Rozhodčí: Nápravník – Rosický, Gasnárek. ŽK: Sedláček, Dobrovodský - Látal, Smékal, M. Jaroň.
Diváci: 250

Sestavy

Rosice

Zádrapa – Zezula, Kulík (57. Selinger), Praks (67. Kotásek), Novák, Koláčný (78. Fila), Přerovský (67. Matula), Černý, Sedláček (57. Dobrovodský), Buchta, Přikryl

Baník B

Letáček - Zálešák, Říha, Stoklásek, Michlík (46. Gotsiridse) - M. Jaroň, Drozd, Elekana (57. Obuch), Provazník (43. Látal), Chukwudi (79. Halda) - Smékal
0
Jiří
Letáček
0
Abdullahi
Tanko
0
Daniel
Holzer
0
Ladislav
Almási
0
Jakub
Markovič
0
Patrick
Kpozo
0
David
Buchta
0
Eldar
Šehić
0
Jiří
Boula
0
Tomáš
Rigo
0
Robert
Mišković
0
Samuel
Grygar
0
Gigli
Ndefe
0
David
Lischka
0
Filip
Blažek
0
Jan
Juroška
0
Jiří
Klíma
0
Karel
Pojezný
0
Michal
Frydrych
0
Filip
Kubala
0
Martin
Hrubý
0
Matěj
Šín