ne 10.3.2024
JUN

Béčko podlehlo v Karviné

Vstup do jara béčku Baníku nevyšel. V souboji druhého s třetím týmem soutěže podlehli v Karviné 0:1.

První zápas jara se odehrál na umělce a boj dvou týmů z popředí soutěže přinesl převážně silový fotbal. Karviná se v 38. minutě prosadila po standardní situaci, kterou na malém vápně zakončil dorážkou Kahuan Vinicius.

Baník ale ve druhé půli přidal a i díky hbitému Málkovi přebíral iniciativu. Ze sílící územní převahy přišly i dvě možnosti na vyrovnání, ale Uchenna ani Kašpárek po hezké kombinaci skórovat nedokázali. 

Ohlasy k utkání

Josef Dvorník: “První poločas byl vyrovnaný. Soupeř vsítil gól po standardní situaci, co se ale týče naší ofenzívy, první poločas nebyl moc dobrý. Chyběla mi větší nabídka a odvaha. Ve druhé půlce jsme přešli na jiný systém, více jsme vyplnili střed hřiště a od 55. minuty jsme hráli na jednu bránu. Ale jen na to se ve fotbale nehraje. Musím pochválit střídající hráče Málka i Kašpárka, oba byli rozdíloví. Pokud chcete venku uspět, vždy je třeba aspoň gól, dva dát. Jinak to bylo spíše silové utkání, slušné tempo, málo šancí a boj mezi šestnáctkami. Karviná v něm byla šťastnější.”

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

#HráčMinutyInkasovalŽKČK
0Jakub Markovič90100

Informace o utkání

10.
neděle
března
Karviná B VS Baník B
MSFL

Statistiky

Poločas: 1:0
Branka: 38. Kahuan Vinicius. Rozhodčí: Proske – Dedek, Dudek. ŽK: Motyčka, Kahuan Vinicius, Ražnatovič - Sirotek, Holaň.
Diváci: 332

Sestavy

MFK Karviná B

Lapeš - Raspopović (46. Trček), Bielan, Kauan Carneiro, Ražnatović (59. Antovski) - Ayaosi, Motyčka (69. Zdunek) - Papalele (69. Brzóska), Ezeh, Kačor (85. Byrtus) - Vinicius.

Baník Ostrava B

Markovič - Krupička, Říha, Uchenna, Sirotek - Šudák (46. Málek), Grygar, Holaň, Elekana - Chvěja, Fadairo (62. Kašpárek)
0
Paixao da Silva
Ewerton
7
Karel
Pojezný
28
Filip
Kubala
24
Jan
Juroška
29
Ladislav
Takács
30
Jiří
Letáček
77
Gigli
Ndefe
20
Abdullahi
Tanko
13
Samuel
Grygar
11
Eldar
Šehić
5
Jiří
Boula
9
David
Buchta
10
Matěj
Šín
15
Patrick
Kpozo
26
Filip
Blažek
21
Jiří
Klíma
17
Michal
Frydrych
35
Jakub
Markovič
12
Tomáš
Rigo
19
David
Lischka
4
Robert
Mišković