FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Vítězné tažení pokračuje: FC Praha - Baník Ostrava 1:2!

20.09.2020 | Redakce

Ani ve třetím utkání ženy Baníku neztratily. I když to na půdě FC Praha neměl snadné, duel 3. kola druhé ligy žen díky vydařené koncovce zvládly vítězně: FC Praha - Baník Ostrava 1:2!

II. liga, 3.kolo, so 19.9. , stadion: Třeboradice, diváci: 100
FC Praha - FC Baník Ostrava
1:2
(1:1)

Branky: 38. Fedorková - 15. Hegrová, 82. Regecová. Rozhodčí: Pachtová. ŽK: Vojtková, Hrubá.

FC Baník Ostrava: Roháčková - Hrubá (68. Kremserová), Weidingerová, Hlavenková, Stařinská - Votková, Sehnálková, Burová - Hegrová (72. Regecová), Blahová (80. Blinková), Kütnerová (86. Kremserová).

Komentář

V prvním poločase se Baníku navzdory relativně rychlému vedoucímu gólu nedařilo získat herní dominanci a byl to domácí tým, který se dostával do šancí. Díky zákrokům gólmanky Lenky Roháčkové dokázaly Pražanky jen vyrovnat a žádné další góly už nepřidaly.

Ve druhém poločase už to bylo ze strany Ostravanek o něčem jiném. Před zraky skupinky fanoušků Baníku se dokázaly vybičovat k lepšímu výkonu, Pražanky se do žádné další šance nedostaly, naopak to byl Baník, kdo v 82. minutě rozhodl o svém vítězství. Juniorká Veronika Regecová, která nastoupila v 72. minutě, dokonale zužitkovala rychlou brejkovou akci Baníku, díky čemuž Ostravanky pokračují druholigovým tažením bez ztráty bodu. 

Ohlasy trenérů


Milan Páleník: "V prvním poločase jsme nepodali výkon, který by nás uspokojil a nerozhodný stav jsme udrželi se štěstím a díky výkonu Lenky Roháčkové v brance. Ve druhém poločase už jsme byli aktivnější a nakonec jsme svou aktivitu zužitkovali ve vítězný gól. Chci poděkovat fanouškům, kteří se přišli na utkání v Praze podívat a holkám v jejich boji pomohli."


Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA