ne 13.9.2020

Béčko si v MSFL poradilo s Rosicemi

Juniorka pokračuje v úspěšném tažení. S několika posilami z áčka porazila v neděli třetí tým MSFL Slovan Rosice 2:0, když oba gól dal ve druhé půli střídající Radovan Lokša. Trenér Ondřej Smetana se svým týmem ani v pátém utkání neprohrál.

Hlavně v prvním poločase ale hosté prokazovali své postavení v tabulce. Baníkovce, za které nastoupili třeba Milan Lalkovič, Filip Kaloč či Tomáš Zajíc, soupeř několikrát provětral a brankář Murin zlikvidoval několik šancí.

Ve druhé půli už byl Baník lepší a střídající Lokša převážil misky vah na domácí stranu. Ve 48. minutě domácím parádně vyšla kolmá akce po pravé straně a centr z křídla nadvakrát uklidil do sítě Lokša.

Baník měl další šance na pojištění výsledku. Především de Azevedův únik v 78. minutě volal po gólu, ale hosty zachránil gólman Zádrapa. Z následného rohu ale de Azevedo načechral balon na Lokšovu hlavu a bylo to 2:0.

ONDŘEJ SMETANA: "Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas s nepříjemným soupeřem a to se přesně naplnilo. O to víc jsme rádi za výhru. Vytknul bych tomu ale dvě věci. Na můj vkus jsme akorát soupeře pustili v první půli do dost šancí, ve kterých nás podržel fantastický Murin. Tou druhou je neproměňování našich vyložených šancí.”

0Radovan Murin90000

13.
Baník B VS Rosice

Branky: 48. a 79. Lokša. Rozhodčí: Ogrodník – Tomanec, Kostelník. ŽK: Minarčík, Novák.