FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Béčko vykročilo levou, doma podlehlo Znojmu

09.08.2020 | Redakce

Hodně hořkou premiéru v novém ročníku MSFL prožilo v neděli béčko. Na hřišti v Markvartovicích podlehlo Znojmu vysoko 0:3.

MSFL, 1.kolo, ne 9.8. , diváci: 243
Baník Ostrava B - 1.SC Znojmo FK
0:3
(0:1)

Branky: 41. Moravec, 52. Okleštěk, 76. Pohanka. Rozhodčí: Richtár - Macrineanu, Dudek. ŽK: Hasala, Kostka, Martiník - Krakovčík.

Baník Ostrava B: Kovařík – Zálešák, Tamajka, Hasala, Velner (80. Fulnek) - Jaroň (57. Urban), Mooc, de Azevedo (57. Martiník), Kostka - Lokša, Zajíček (46. Barkov).

1.SC Znojmo FK: Koukal – Zedníček (66. Pacula), Vocílka, Krakovčík, Prokeš, Malár, Moravec (87. St Hillaire), Okleštěk, Stefano, Poláček (32. Garčic), Řehola (61. Pohanka).

Komentář

Vstup do sezony se juniorce nepodařil. K prvnímu gólu, který ji mohl uklidnit, byl sice blízko Velner, ale nakonec padl na druhé straně hřiště. Moravec po přihrávce Oklešťka překonal Kovaříka a čtyři minuty před koncem poločasu zajistil Znojmu vedení.

Baník se snažil kombinovat a útočit, ale kontry soupeře byly nebezpečnější. Moravec a Okleštěk si vyměnili role a v 52. minutě Okleštěk překonal Kovaříka podruhé.

Domácí se hned vzápětí mohli chytit pomyslného stébla, ale Zálešák z malého vápna trefil z voleje gólmana. Pak hosté po zisku míče ve středu pole znovu předvedli povedený kontr a třetí gól Pohanky definitivně rozhodl.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA
×
Odehráno v 14:00 | A-tým
Slezský FC Opava
FC Baník Ostrava