FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Informace o utkání FC Praha – FC Baník Ostrava 1:1

II. liga, 1.kolo, so 7.9. , diváci: 0
FC Praha - FC Baník Ostrava
1:1
(0:0)

Branky: 86. Dobrevová - 54. Weidingerová.

FC Baník Ostrava: Havrlantová - Blažková, Weidingerová, Hlavenková, Kremserová - Vaculová, Vojtková, Sehnálková, Hegerová (80.Regecová) - Drahníková (70.Blahová), Kutnerová.

Komentář

Po loňském postupu z MSLŽ byla pro ženy Baníku druholigová premiéra dlouho očekávaným zápasem. A nervozita byla na hře Baníku v první půli znát."První poločas byl z naší strany opravdu rozpačitý. Navíc se družstvo muselo vyrovnat s tvrdou hrou soupeře," podotkl k věci Milan Páleník, trenér ženského týmu Baníku Ostrava.

Do druhého poločasu vstoupil Baník lépe a brzy se ujal vedení. Hana Weidingerová se po šikovné narážečce dostala před domácí brankářku a šikovným lobem ji překonala. "Převzali jsme aktivitu a měli několik dalších šancí. Dvakrát jsme se dostali do situace, kdy šly holky samy na brankářku, bohužel jsme toho nevyužili, náskok jsme nezvýšili a to nás v závěru mrzelo," řekl Milan Páleník.

Domácí hráčky si v závěru vytvořily sérii standardních situací a po jedné z nich vyrovnala hlavou domácí Dobrevová. "Taková ztráta samozřejmě bolí. Ale přesto utkání můžeme hodnotit pozitivně. Okamžitě ale musíme přepnout pozornost na nejbližší zápas proti Čáslavi," uzavřel trenér Páleník.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA
×
Dnes v 18:00 | A-tým
FK Jablonec
FC Baník Ostrava