so 14.10.2017
ZEN

Vítkovice - Baník

IVAN CHOLEVÍK: „Na těžkém terénu se nám povedl začátek, ale první branka nás ukolébala a hrát začali domácí. Domácí se dočkali srovnání po standardní situaci a o něco později vedli znovu po standartce. Holky se opět probudily a využily zaváhání domácí obrany a brankářky, když srovnávala Lapierre, a o minutu později podobným způsobem z dálky překonala brankářku Peterková. Začátek druhého poločasu nám opět vyšel výborně a do tří minut od rozehrávky se dostala na hranici pokutového území Lapierre znovu k míči a šikovnou střelou k tyči navýšila naše vedení. My jsem byli na koni, měli jsme ještě několik brankových příležitostí, které jsme ale nevyužili. I přesto se Jarošové později podařilo zvýšit na 5:2 a to nám psychicky hodně pomohlo. Domácí hráčky se snažily, zvýšili počet nákopů a občas to zkoušely i přihrávkami za obranu, ale konec zápasu jsme vysloveně odedřeli. Nebylo v tom moc krásy, ale účel to splnilo a my si připsali krásné tři body. Holkám chceme poděkovat za to, že odmakaly celý zápas.“