FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Šichor k incidentu: Tohle by se stávat nemělo, i když náš výkon byl špatný

27.08.2015 | Tomáš Svoboda

Vyřazení ve 2. kole poháru Mol Cup v Rýmařově mělo nepříjemnou dohru v podobě incidentu, ke kterému došlo po skončení čtvrtečního utkání. Část fanoušků se kromě "vyříkávání" si zápasu s hráči našeho týmu pustila také do potyček a agresivních žádostí o dresy. Právě při takové situaci dostal záložník Marek Šichor úder pěstí. Následně na hřišti zasáhla policie, která situaci uklidnila.

"Fanoušci vtrhli na hřiště a jeden z nich mě udeřil. Tohle by se stávat nemělo, i když náš výkon byl hodně špatný," řekl po zápase samotný Šichor, který byl stejně jako ostatní hráči celým incidentem otřesen. "Pro nás je dnešní výkon samozřejmě neomluvitelný, prohrávali jsme souboje a znovu jsme dostali laciné góly, které nás srážejí. Je to hodně špatné," dodal ke sportovní stránce pohárového duelu zklamaný hráč, který nastoupil v průběhu druhé půle místo Patrika Mišáka.

"S některými z fanoušků jsem normálně komunikoval. To, co stalo Markovi jsem neviděl, ale určitě to není přípustné. Tohle se nemá dít bez ohledu na to, jak my hrajeme," komentoval to, co nastalo po závěrečném hvizdu, Daniel Holzer, který zápas dohrával s kapitánskou páskou po vystřídaném Václavu Ježdíkovi. Přitom ve chvíli, kdy Holzer během první půle poslal Baník do vedení 2:1, to vypadalo na zcela jiný příběh. "Věděli jsme, že pokud neodskočíme na dva tři góly, bude se zápas táhnout a soupeř, kterého poženou diváci, bude mít chuť. To se bohužel potvrdilo, znovu jsme udělali strašné chyby v obraně," uzavřel baníkovský odchovanec.

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA