po 14.10.2019
ZEN

Ženy porazily lídra a vedou tabulku o dva body!

Skvěle! Ženám Baníku Ostrava se daří! Vyhrály na půdě aktuálního lídra z Hradce Králové 3:1 a vedou druholigovou tabulku už o dva body! V sobotu 19. října přivítají "Baňky" od 10.15 v Hošťálkovicích aktuálně třetí Teplice!

Průběh utkání proti aktuálnímu lídrovi soutěže naplňoval od první chvíle všechna očekávání. Domácí tým potvrzoval své kvality a vyložené šance byly k vidění na obou stranách. Více ze hry měl od úvodních minut Hradec Králové, Baník hru postupně vyrovnával. A ve 29. minutě se po rohovém kopu prosadila Hana Weidingerová, takže Ostravanky vedly. Domácí stačily do přestávky vyrovnat, nicméně po přestávce se ujaly dvě výborné střely Kateřiny Vojtkové, na které už Východočešky nenalezly odpověď. 

Ohlasy k utkání

MILAN PÁLENÍK: "Za klíčové považuju to, že jsme přežili ten úvodní nápor domácích. Při rohovém kopu se pak hráčky zachovaly přesně tak, jak měly a byl z toho náš vedoucí gól. Ve druhém poločase jsme už soupeře s výjimkou standardek do ničeho vážného nepustili, dali jsme dva góly a díky tomu vezeme další důležité tři body."

Statistiky hráčů

statistiky hráčů nejsou k dispozici

Statistiky brankářů

statistiky brankářů nejsou k dispozici

Informace o utkání

13.
neděle
října
Hradec Králové VS Ostrava
II. liga

Statistiky

Poločas: 1:1
Branky: Hrbková - Vojtková 2, Weidingerová. ŽK: Kotoučková (HK).
Diváci: 60

Sestavy

Ostrava

Klempířová - Blažková, Weidingerová, Hlavenková (70. Blahová), Kremserová (76. Bočková) - Drahníková, Sehnálková - Vaculová, Vojtková, Nedomová (60. Chrobaková) - Kütnerová (88. Janošová).
11
Nemanja
Kuzmanovič
6
Daniel
Tetour
25
Jiří
Fleišman
15
Patrizio
Stronati
16
Jan
Laštůvka
21
Daniel
Holzer
5
Adam
Jánoš
18
Tomáš
Zajíc
7
Martin
Fillo
31
Ondřej
Šašinka