FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Juniorka zakončila rok vítězně

03.12.2017 | Redakce

Juniorka urvala v závěrečném utkání roku 2017 důležité tři body. Baníkovci porazili v neděli na umělé trávě Městského stadionu zásluhou gólu Ladislava Hejla Jihlavu 1:0 a udrželi bezprostřední kontakt se čtvrtým místem, které po nadstavbě zajistí postup do lepší skupiny.

Juniorská liga, 16. kolo, ne 3.12. , stadion: Městský stadion, umělá tráva, diváci: 50
FC Baník Ostrava - FC Vysočina Jihlava
1:0
(0:0)

Branka: 63. Hejl. Rozhodčí: Mrázek – Dohnálek, Boček. ŽK: Kania - Beseda, Smejkal.

FC Baník Ostrava: Lapeš – Hykel, O. Jakubov, Kubík, Lehnert - Bolf (46. Mládek), Dendis, Buchta, Kania - Macej, Hejl.

Komentář

Vítkovická umělka juniorce letos svědčí; vyhrála na ní i třetí zápas. Baník se od startu snažil tvořit hru a diktovat tempo. Po dvou nevyužitých šancích Buchty zápas rozhodla jediná branka, o kterou se po rychlém kontru z pravé strany a Macejově přihrávce z malého vápna postaral zblízka Hejl. Vysočina v závěrečné čtvrthodině převzala otěže zápasu, ale Baník v čele s gólmanem Lapešem její územní převaze odolal.

Ohlasy trenérů

DANIEL TCHUŘ: "Zasloužené vítězství. Hlavně v první půli jsme byli hodně aktivní. Snažili jsme se dobře kombinovat, hodně napadali, nenechali soupeře hrát a vytvářeli si příležitosti ke vstřelení branky. Naopak soupeře jsme do ničeho nepouštěli. Do druhé půle jsme vstoupili stejně a odměnou nám byl gól. Posledních patnáct minut nás soupeř přehrával, ale nijak vážněji neohrozil. Chybělo mi jen to, abychom přidali druhý gól a srazili je na kolena."Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA