ne 13.8.2017

Juniorka vyválčila bod se silným Brnem

Juniorský tým Baníku se v třetím kole dočkal prvního bodového zisku. Svěřenci trenéra Daniela Tchuře v neděli na hřišti ve Vřesině remizovali se Zbrojovkou Brno 2:2, když o oba góly se postaral Martin Macej.

Baníkovcům vyšel nástup do zápasu a od 12. minuty vedli trefou Maceje. Brno ale o šest minut později Vintrem vyrovnalo a pak po ráně velmi nebezpečného Fortese, který byl před dvěma týdny hodně výrazný i v souboji áček, zachránilo domácí břevno.

Zbrojovka skóre otočila ve druhém poločase zásluhou Ashirua, ale i díky několika výborným zákrokům brankáře Šustra mohlo poslední slovo patřit domácím, kteří tři minuty před koncem po Hykelově centru znovu Macejem vyrovnali.

DANIEL TCHUŘ: „Brno bylo velmi kvalitním soupeřem. My jsme zbytečně až moc hráli vzduchem a dovolili jsme soupeři několik gólových šancí, při kterých nás podržel brankář Šustr. V závěru se nám podařilo vyrovnat a vzhledem ke kvalitě soupeře je to bod, který bereme.“