FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Juniorka vysoko prohrála na Slovácku

01.10.2018 | Redakce

Pondělní dohrávka juniorské ligy do Ostravy žádnou radost nepřinesla. Baník po vybojovaném vítězství nad posílenou Karvinou zápas v Kunovicích nezvládl a utrpěl vysokou porážku 0:4.

Juniorská liga, 10. kolo, po 1.10. , stadion: Kunovice, diváci: 40
1.FC Slovácko - FC Baník Ostrava
4:0
(3:0)

Branky: 4. Machalík, 27. Zajíc, 43. Olšanský, 68. Daníček. Rozhodčí: Cieslar – Dresler, Batík.

1.FC Slovácko: Nemrava – Hajnoš, Olšanský, Tkáč, Miklík, Kohút, Machalík, Hellebrand, Zajíc (71.Krejčík), Kubala (66.Obdržálek), Daníček (79.Řihák).

FC Baník Ostrava: Murin - Breda, Dolba (46. Tůma), Kubík (62. Blejchař), Russmann - Rizvanov (35. Tijani), Lehnert, Mooc, Ptáček - Buchta (30. Dziuba) - Bolf.

Komentář

Domácí skórovali už ve čtvrté minutě z první vážnější situace Machalíkem a nepovedený úvod se pak s Baníkem táhl celý zápas. Slovácko tahalo za delší konec a z převahy si vytvořilo i další šance. Po trefě Zajíce a výstavní ráně Olšanského už do přestávky vedlo o tři branky.

Baník nepříznivý vývoj nedokázal otočit ani přestávce. Hosty naopak ještě jednou rozesmutnil Daníček, který v 68. minutě přehodil Murina počtvrté a uzavřel skóre utkání.

Ohlasy trenérů


DANIEL TCHUŘ: „Soupeř byl po celé utkání fotbalovější a herně dominoval. Vůbec jsme se nedostali do hry. Převládalo u nás strašně mnoho technických nedostatků. V ničem jsme nebyli domácím konkurenceschopní.“


Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA