po 1.10.2018

Juniorka vysoko prohrála na Slovácku

Pondělní dohrávka juniorské ligy do Ostravy žádnou radost nepřinesla. Baník po vybojovaném vítězství nad posílenou Karvinou zápas v Kunovicích nezvládl a utrpěl vysokou porážku 0:4.

Domácí skórovali už ve čtvrté minutě z první vážnější situace Machalíkem a nepovedený úvod se pak s Baníkem táhl celý zápas. Slovácko tahalo za delší konec a z převahy si vytvořilo i další šance. Po trefě Zajíce a výstavní ráně Olšanského už do přestávky vedlo o tři branky.

Baník nepříznivý vývoj nedokázal otočit ani přestávce. Hosty naopak ještě jednou rozesmutnil Daníček, který v 68. minutě přehodil Murina počtvrté a uzavřel skóre utkání.

DANIEL TCHUŘ: „Soupeř byl po celé utkání fotbalovější a herně dominoval. Vůbec jsme se nedostali do hry. Převládalo u nás strašně mnoho technických nedostatků. V ničem jsme nebyli domácím konkurenceschopní.“