Juniorka udolala posílenou Karvinou 1:0

23.09.2018 | Redakce

Juniorka se rehabilitovala za propadák v Olomouci. Baníkovci porazili v neděli na hřišti ve Vřesině notně posílený výběr MFK Karviná, když o vítězství 1:0 rozhodl ve druhém poločase kapitán David Buchta.

Juniorská liga, 9. kolo, ne 23.9. , diváci: 120
FC Baník Ostrava - MFK Karviná
1:0
(0:0)

Branka: 51. Buchta. Rozhodčí: Vojkovský – Antoníček, Pochylý. ŽK: Lehnert, Dziuba – Guba, Ciupa, Navrátil.

FC Baník Ostrava: Lapeš – Ptáček, Dolba, Kubík, Lehnert – Bolf, Rizvanov (71. Dziuba), Mooc, Russmann - Buchta, Tijani (82. Tůma).

MFK Karviná: Ciupa – Fokaidis, Guba (67. Hejda), Hujo, Kocsis, Krivák, Piroch, Suchan, Wala, Bielan, Ramirez (46. Navrátil).

Komentář

Hosté nasadili do sestavy hned šest členů prvoligového výběru, ale na odhodlaně bojující Baník to nestačilo. Domácí si vytvořili více příležitostí a jedna z nich se ujala čtyřicet minut před koncem: Buchta svým šestým gólem v sezoně překonal Ciupu a v malém slezském derby juniorek rozhodl o výhře Baníku.

Ohlasy trenérů

DANIEL TCHUŘ: "Hráči dnes ukázali velkou vůli a skvělý charakter v těžkém utkání, které jsme chtěli zvládnout. To se také povedlo a já musím za výkon klukům poblahopřát."