FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Juniorka se Zlínem brala bod za remízu

07.10.2018 | Redakce

Nedělní souboj rezerv Baníku a Zlína zůstal bez vítěze. Domácí výběr vedl na hřišti v Radvanicích gólem Jakuba Bolfa, ale hosté těsně před poločasem vyrovnali Masařem a skóre se už nezměnilo.

Juniorská liga, 11. kolo, ne 7.10. , stadion: Radvanice, diváci: 50
FC Baník Ostrava - FC Fastav Zlín
1:1
(1:1)

Branky: 18. Bolf - 44. Masař. Rozhodčí: Slabý – Caletka, Dresler. ŽK: Mooc, Chvěja - Venený.

FC Baník Ostrava: Budinský - Breda, Blejchař, Dolba (70. Rizvanov), Lehnert - Bolf, Dziuba (46. Ptáček), Mooc, Russmann - Buchta, Chvěja.

FC Fastav Zlín: Šiška – Novák (82. Vičánek), Bačo, Tkadlec, Sklenář (68. Červenka), Gettler (87. Bykhovskyi), Zahradník, Tkadlec, Balić, Venený (87. Kolář), Masař.

Komentář

Baníkovci sice hned zkraje utkání nevyužili nadějné situace ve zlínském vápně, přesto čekání na gól netrvalo dlouho. Domácí v 18. minutě rozehráli kombinaci, na jejímž konci stál pohotově zakončující Bolf.

Náskok mohl zvýšit Chvěja, ale jeho gól rozhodčí neuznali kvůli ofsajdu. Těsně před přestávkou však ostravské obraně proklouzl Masař a zblízka se štěstím přehodil Budinského.

Baník hned na začátku druhého poločasu mohl jít zpátky do vedení, ale soupeře zachránilo břevno. Oba týmy si tak vzaly po bodu.

Ohlasy trenérů

DANIEL TCHUŘ: "Byl to z naší strany více bojovný než fotbalový zápas. Hlavně v prvním poločasu byl míč více ve vzduchu než na zemi. Druhá půle už byla zlepšená, ale finální fáze se nám dnes vůbec nedařila."Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA