FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Juniorka remizovala na Slovácku

30.04.2018 | Redakce

Juniorka Baníku si po dvou porážkách sáhla na body. Přestože baníkovci prohrávali v pondělním utkání na Slovácku už 0:2, ve druhém poločasu přidali a v nastavení dokonce zásluhou přesné hlavičky Christopha Psyché sebrali domácím vítězství.

Juniorská liga, 25. kolo, ne 29.4. , stadion: Kunovice, diváci: 0
1.FC Slovácko - FC Baník Ostrava
2:2
(2:0)

Branky: 22. Pospíšil, 42. Flasar – 85. Kania, 90.+2. Psyché. Rozhodčí: Machálek – Boček, Horák. ŽK: Flasar - Helešic.

1.FC Slovácko: Daněk – Janošek, Šimko, Šumulikoski, Rezek (81. Minx), Tischler, Pospíšil (66. Mareš), Hellebrand (89. Hani), Flasar, Reinberk, Sikharulidze (76. Vaďura).

FC Baník Ostrava: Budinský – Rizvanov, Psyché, Jakubov, Lehnert – Bolf, Jirásek, Dendis (31. Kania), Helešic – Stáňa, Mládek (46. Hejl, 81, Paraskevas).

Komentář

Zápas v mnohém připomínal první vzájemný souboj obou rivalů v sezoně. Tehdy Baník na Slovácku nabral v první půli třígólovou ztrátu, dnes to bylo o gól „lepší“. Ve 22. minutě zblízka překonal Budinského Pospíšil a ještě do poločasu navýšil náskok Slovácka Flasar.

Ale stejně jako vloni v srpnu se Baník po obrátce probral. Kania v 69. minutě nechal vyniknout Daňka, závěr však byl v hostující režii. 

Pět minut před koncem Kania úspěšně složil reparát a po individuální akci snížil. Už v nastavení se po standardní situaci dostal k zakončení Psyché a hlavou poslal balon podruhé do sítě.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA