FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Juniorka prohrála na Zbrojovce 1:6

31.08.2015 | Redakce

Vysokou porážkou našich juniorů skončil pondělní zápas 6. kola Juniorské ligy, ve kterém zavítali na hřiště Zbrojovky Brno. O výsledku 1:6 z pohledu Baníku rozhodla závěrečná desetiminutovka, v níž se domácí prosadili hned třikrát.

Juniorská liga, 6.kolo, po 31.8. , diváci: 111
FC Zbrojovka Brno - FC Baník Ostrava
6:1
(2:0)

Branky: 7. z pen. a 80. Štrombach, 26. Krištof, 65. Kučera, 84. M. Vintr, 90. O. Vintr – 63. Szotkowski. Žluté karty: Záleský, O. Vintr – Mešaninov. Rozhodčí: Orel – Hock, Arnošt.

FC Zbrojovka Brno: Záleský – Praks, Bednář, Gajić, Pospíšil – Kučera (78. O. Vintr), Jura (64. Matějka), Krištof, Sokol (84. Krejčíř) – Šembera (73. M. Vintr), Štrombach (84. Sedláček).

FC Baník Ostrava: Chmiel – Strakoš, Mešaninov, Karčmář, Vengřinek - Ožvolda, Šichor (52. Půda) - Behan (87. Holešinský), Tomšů, Marek (70. Opatřil) - Szotkowski.

Ohlasy trenérů


Lubomír Adler (FC Baník Ostrava): "Výsledek je pro nás velice krutý, i když jsme se snažili určovat tempo hry, nedokázali jsme se prosadit brankově. Soupeř potrestal každou naši sebemenší chybu, nejmarkantnější bylo, když jsme snížili na 2:1, vypadalo to, že se nadechneme a soupeře ještě víc přitlačíme, ale následoval výdech v podobě brzké branky na 3:1, opět z kategorie velmi laciných. Posledních deset minut utkání se z naší strany nedá nazvat reprezentací jakéhokoli způsobu nebo stylu hry. Naprosto nepochopitelně jsme odevzdaně přihlíželi, jak nás hráči Brna rozebírají.


Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA
×
Dnes v   | A-tým
SK Sigma Olomouc
FC Baník Ostrava