FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Juniorka porazila Jihlavu 2:1

23.08.2015 | David Kubáň

Baníkovská juniorka v neděli na Bazalech porazila jihlavskou Vysočinu 2:1 a připsala si druhé vítězství v letošním ročníku Juniorské ligy. Vše podstatné se odehrálo v první desetiminutovce druhého poločasu, kdy se Baník díky dvěma slepeným gólům Marka a Szotkowského ujal dvoubrankového vedení, soupeř pak jen snížil brankou Opluštila.

Juniorská liga, 5.kolo, ne 23.8. , diváci: 62
FC Baník Ostrava - FC Vysočina Jihlava
2:1
(0:0)

Branky: 48. Marek, 50. Szotkowski - 54. Opluštil. Žluté karty: 89. Hron. Rozhodčí: Adámková - Caletka, Antoníček.

FC Baník Ostrava: Chmiel - Strakoš, Karčmář Mešaninov, Helešic - Matěj (78. Tomšů), Foltyn (46. Šichor), Ožvolda - Behan (90+2. Fojtík), Szotkowski (75. Šašinka), Alispahič (46. Marek).

FC Vysočina Jihlava: Hron, Šerý (46. Duba), Mlakič (83. Zábrodský), Pedro, Klusák, Marcin, Opluštil (65. Spirkoski), Štěpánek, Nerad (75. Rychetník), Demeter.

Ohlasy trenérů

Lubomír Adler (FC Baník Ostrava): "Líbila se mi už příprava na zápas, kdy se hráči dobře motivovali, byli odhodlaní udělat na hřišti vše pro společnou věc. Samozřejmě, že se utkání někdy vyvíjí jinak, než si naplánujeme, ale na hráčích byla vidět velká snaha a v mnoha herních situacích i předvedená kvalita. V závěrečných minutách, kdy nás soupeř přitlačil, se projevila i morálka a charakter týmu. Dnes jsme si zkrátka vyhrát zasloužili."Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA