ne 28.10.2018

Juniorka po Třinci smetla i Brno

Další kanonáda v podání juniorky! Po sedmigólové palbě v Třinci porazili mladí baníkovci v neděli v Radvanicích Zbrojovku Brno 5:2. První dvě branky vstřelil Petr Breda, ke kterému se pak přidali Ondřej Chvěja, Jakub Bolf a Ondřej Dolba.

Domácí nevyvedl z míry ani úvodní inkasovaný gól, který dostali z pokutového kopu v 11. minutě. Baník šel aktivitou naproti obratu, kterého také vcelku rychle dosáhl, když se dvakrát prosadil ve vápně Breda. Gólem do šatny navíc Brňany ještě více nalomil Chvěja.

Baník pokračoval v aktivním výkonu i po změně stran a v 52. minutě zvýšil Bolf už na 4:1. Přestože hosté rychle snížili, o vítězi nebylo pochyb a Dolba výhru stvrdil pátou brankou.

DANIEL TCHUŘ: "Na těžkém terénu hráči odehráli velmi dobré utkání. Přestože jsme prohrávali, kluci ukázali svoji sílu a do půle ještě zápas otočili. Ve druhé půli už jsme měli zápas ve svých rukách. Vypracovali jsme si množství šancí, ale nedokázali je proměnit. I tak to bylo zasloužené vítězství."