FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Juniorka na Hané znovu neuspěla

03.03.2019 | Redakce

Na Hané to juniorce Baníku dlouhodobě nejde. A výjimkou nebyl ani nedělní zápas, ve kterém hosté na půdě rezervy Sigmy Olomouc utrpěli porážku 0:3. Díky zaváhání Jihlavy v Karviné má ale Baník dvě kola před koncem nadstavby na pátou Vysočinu stále tříbodový náskok.

Juniorská liga, 19. kolo, ne 3.3. , diváci: 50
SK Sigma Olomouc - FC Baník Ostrava
3:0
(2:0)

Branky: 20. a 83. Lalkovič, 36. Zifčák. Rozhodčí: Cieslar – Antoníček, Batík.

SK Sigma Olomouc: Reichl – Zima, Štěrba, Beňa (69. Diblík), Zlatohlávek, Matoušek, Zifčák (75. Kamas), Spáčil, Sláma, Chvátal (88. Kratochvíl), Lalkovič.

FC Baník Ostrava: Chmiel – Mooc, Urban (46. Qorri), Lehnert, Buchta, Bolf, Blejchař, Jirásek (46. Tůma), Granečný (54. Ptáček), Russmann, Dolba (78. Krakovčík).

Komentář

Baníkovci do zápasu nastoupili s dvěma hráči áčka Denisem Granečným a Milanem Jiráskem, výrazněji se však do průběhu zapsaly olomoucké ligové akvizice na straně domácích. Lalkovič se už ve 20. minutě uvolnil a technickým pokusem překonal Chmiela.

Sigma byla nebezpečnější a druhým gólem to v 36. minutě potvrdil Zifčák. Lalkovič ve druhém poločase z přímého kopu ještě orazítkoval břevno Chmielovy brány, ale sedm minut před koncem tentýž hráč přidal třetí pojistku na olomoucké vítězství.

Ohlasy trenérů


DANIEL TCHUŘ: “Náš výkon byl slabý a postrádal úplně všechno, co musíte dát do zápasu, abyste byli úspěšní. Byl bezduchý, bezkrevný. Nebylo tam z naší strany vůbec nic, s čím bychom mohli být spokojeni.”


Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
B of B cars s.r.o.
FORTUNA