ne 24.9.2017

Juniorka gólem v závěru přemohla Slovácko

Juniorka Baníku potvrdila vzrůstající formu nedělní výhrou nad Slováckem. O výhře 2:1 rozhodl pět minut před koncem Martin Macej a hosté už nedokázali odpovědět. Svěřenci Daniela Tchuře si po třech remízách zapsali konečně i plný bodový zisk.

Baníkovcům přinesla štěstí umělá tráva Městského stadionu, kam byl zápas kvůli podmáčenému terénu na Bazalech v pátek přeložen. Po bezgólovém poločase poslal domácí do vedení Ondrej Jakubov, který po rohovém kopu dotlačil balon za brankáře Trmala.

Slovácko však po dvou minutách oplácelo stejnou mincí, když Chmiela překonal Marek. Pět minut před koncem ovšem dostal pas za obranu Macej a ze sóla zajistil Baníku první vítězství v sezoně.

DAN TCHUŘ: "Zhruba od nějaké dvacáté minuty jsme hráli to, co jsme chtěli. Ve druhém poločase už jsme byli lepší a soupeře jsme přehrávali. Akorát to chce ještě zlepšit koncovku, aby tam byl klid. Vítězství jsme si zasloužili."

0František Chmiel90100

24.
Baník VS Slovácko

Branky: 66. O. Jakubov, 84. Macej - 69. Mareš. Rozhodčí: Proske – Caletka, Boček.