FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Juniorka dostala lekci na Hané

18.09.2018 | Redakce

Minisérie čtyř zápasů bez porážky skončila pro baníkovskou juniorku trpce. Mladí Ostravané podlehli v úterní dohrávce 8. kola juniorské ligy na hřišti Sigmy Olomouc 0:6.

Juniorská liga, 8. kolo, út 18.9. , diváci: 80
SK Sigma Olomouc - FC Baník Ostrava
6:0
(3:0)

Branky: 39., 69. a 77. Baďura, 5. a 43. Zmrzlý, 66. Matoušek. Rozhodčí: Vojkovský – Pochylý, Mojžíš. ŽK: Baďura - Mešaninov.

SK Sigma Olomouc: Reichl – Diblík, Polom, Štěrba (61. Chytil), Surzyn, Matoušek, Baďura, Zifčák (76. Kamas), Spáčil (76. Nízký), Zmrzlý (70. Sláma), Texl (53. Zlatohlávek).

FC Baník Ostrava: Budinský - Breda, Mešaninov, Kubík (67. Dolba), Lehnert (67. Rizvanov) - Bolf, Kaloč, Mooc (85. Blejchař), Russmann - Buchta, J. Šašinka (46. Ptáček).

Komentář

Hořký úděl baníkovců se naplňoval už po pěti minutách, to skóre zápasu otevřel Zmrzlý. Dvojitý úder ze závěru poločasu pak byl pro výsledek rozhodující – domácí se prosadili po dvou rychlých výpadech zásluhou Baďury a znovu Zmrzlého a do kabin šli s vedením 3:0.

Tři góly pak hosté inkasovali i po změně stran. Matoušek překonal Budinského utěšenou trefou z hranice šestnáctky a baníkovský zmar dovršil polovlastní gól na 0:5. Kalich hořkosti dopili baníkovci třináct minut před koncem, když na konečných 6:0 pro Sigmu upravil Baďura.

Ohlasy trenérů


DAN TCHUŘ: “Strašný výkon s ostudným výsledkem. Dnes to z naší strany nemělo žádné fotbalové parametry. Zaostávali jsem ve všem. Nebyli jsme Olomouci žádným protivníkem.”


Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA