út 18.9.2018

Juniorka dostala lekci na Hané

Minisérie čtyř zápasů bez porážky skončila pro baníkovskou juniorku trpce. Mladí Ostravané podlehli v úterní dohrávce 8. kola juniorské ligy na hřišti Sigmy Olomouc 0:6.

Hořký úděl baníkovců se naplňoval už po pěti minutách, to skóre zápasu otevřel Zmrzlý. Dvojitý úder ze závěru poločasu pak byl pro výsledek rozhodující – domácí se prosadili po dvou rychlých výpadech zásluhou Baďury a znovu Zmrzlého a do kabin šli s vedením 3:0.

Tři góly pak hosté inkasovali i po změně stran. Matoušek překonal Budinského utěšenou trefou z hranice šestnáctky a baníkovský zmar dovršil polovlastní gól na 0:5. Kalich hořkosti dopili baníkovci třináct minut před koncem, když na konečných 6:0 pro Sigmu upravil Baďura.

DAN TCHUŘ: “Strašný výkon s ostudným výsledkem. Dnes to z naší strany nemělo žádné fotbalové parametry. Zaostávali jsem ve všem. Nebyli jsme Olomouci žádným protivníkem.”