FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Junioři remizovali s Hradcem Králové 2:2

16.11.2015 | Tomáš Svoboda

Velkou herní převahu dokázali baníkovští junioři v pondělí odpoledne na Bazalech proti Hradci Králové sice vyjádřit dvěma góly, ale to na vítězství nestačilo. Soupeř efektivně využil brejkových situací, a tak zápas 17. kola Juniorské ligy skončil remízou 2:2.

Juniorská liga, 17.kolo, po 16.11. , diváci: 50
FC Baník Ostrava - FC Hradec Králové
2:2
(0:1)

Branky: 49. Karčmář, 51. Strakoš - 29. Kraják, 60. Vyšehrad. Žluté karty: Fenz, Václavek. Rozhodčí: Machálek - Paták, Peřina.

FC Baník Ostrava: Šrom - Strakoš, Mešaninov, Celba, Helešic - Ožvolda, Karčmář - Behan, Tomšů, Marek (58. Šichor) - Zapata (58. Telnar).

FC Hradec Králové: Ordelt - Hlavsa, D. Drozd, Hable (64. Dědeček), Zdržálek (81. Hynek), Václavek, P. Drozd, Fenz (88. Holeš), Vyšehrad, Kraják, Zezula.

Ohlasy trenérů

Lubomír Adler (FC Baník Ostrava): "Přestože jsme celý zápas odehráli na polovině soupeře, bohužel jsme nedali více branek, což se nám stalo už v minulých zápasech. Na to teď doplácíme, protože soupeři proti nám hrají dobře zezadu a na brejky, kterých Hradec Králové využil v obou poločasech. Z naší strany bylo příležitostí na vstřelení více než dvou gólů dost, ale body jsme ztratili. Je to škoda, klukům jsem vítězný výsledek moc přál, za svoji pracovitost v tréninku by si jej zasloužili."Fotogalerie

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA