ne 21.4.2019

Debakl juniorky: Brnu doma podlehla 1:7

Zatímco áčko ve velkém slezském derby přehrálo Opavu, juniorce nedělní zápas značně zhořkl. Od Brna dostala na domácím hřišti v Radvanicích sedm branek, sama skórovala pouze jednou.

Na nedělní zápas budou chtít baníkovci co nejrychleji zapomenout. Od prvního gólu Pachlopníka z 15. minuty to s nimi šlo z kopce. Hosté využívali chyb v domácí hře a rychlou kombinací se dostávali soupeři do týla: Holman, Zikl a Vintr po rychlých akcích už do poločasu získali Zbrojovce vedení 4:0.

I když osm minut po změně stran se Krakovčík trefil po rohovém kopu hlavou, brankostroj Brna tím jen na chvíli přerušil. Zikl v 68. minutě prostřelil Chmiela popáté a v závěru ještě dvakrát rozvlnili ostravskou síť Blažík s Moučkou.

DANIEL TCHUŘ: "Náš výkon byl velice slabý, s ostudným výsledkem. Individuální výkony a to, jak jsme se prezentovali, bylo hodně podprůměrné."