Debakl juniorky: Brnu doma podlehla 1:7

21.04.2019 | Redakce

Zatímco áčko ve velkém slezském derby přehrálo Opavu, juniorce nedělní zápas značně zhořkl. Od Brna dostala na domácím hřišti v Radvanicích sedm branek, sama skórovala pouze jednou.

Juniorská liga, 25. kolo, ne 21.4. , stadion: Radvanice, diváci: 70
FC Baník Ostrava - FC Zbrojovka Brno
1:7
(0:4)

Branky: 53. Krakovčík - 38. a 68. Zikl, 15. Pachlopník, 25. Holman, 41. Vintr, 75. Blažík, 88. Moučka. Rozhodčí: Mojžíš - Pochylý, Lakomý. ŽK: Urban.

FC Baník Ostrava: Chmiel – Urban (53. Nagy), Lehnert, Buchta, Krakovčík, Pak, Heller (71. Qorri), Ptáček (46. Dolba), Russmann, Mooc (28. Blejchař), Kubík.

FC Zbrojovka Brno: Trbušek – Kropáček, Mach (77. Doubravský), Kříž, Vintr, Holman (67. Kroutil), Pachlopník (71. Sedlák), Moučka, Pyš (53. Blažík), Dobrovodský, Zikl.

Komentář

Na nedělní zápas budou chtít baníkovci co nejrychleji zapomenout. Od prvního gólu Pachlopníka z 15. minuty to s nimi šlo z kopce. Hosté využívali chyb v domácí hře a rychlou kombinací se dostávali soupeři do týla: Holman, Zikl a Vintr po rychlých akcích už do poločasu získali Zbrojovce vedení 4:0.

I když osm minut po změně stran se Krakovčík trefil po rohovém kopu hlavou, brankostroj Brna tím jen na chvíli přerušil. Zikl v 68. minutě prostřelil Chmiela popáté a v závěru ještě dvakrát rozvlnili ostravskou síť Blažík s Moučkou.

Ohlasy trenérů

DANIEL TCHUŘ: "Náš výkon byl velice slabý, s ostudným výsledkem. Individuální výkony a to, jak jsme se prezentovali, bylo hodně podprůměrné."