FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Buchta nastřílel hattrick: Uh. Brod - Baník B 1:4

16.11.2019 | Redakce

Hattrick Davida Buchty pomohl B-týmu Baníku k vysokému vítězství na půdě Uherského Brodu. Tým trenéra Daniela Tchuře se tak rozloučil s podzimní části vítězstvím a v 16. kole MSFL zapsal výsledek: Uherský Brod - Baník B 1:4!

MSFL, 16. kolo, so 16.11. , stadion: Orelský stadion, diváci: 286
ČSK Uherský Brod - Baník Ostrava B
1:4
(1:1)

Branky: 14. David - 35., 68. a 71. Buchta, 56. Lalkovič. Rozhodčí: Machač. ŽK: Vrága, Dostál, David - Hasala.

Baník Ostrava B: Murin - Mooc, Hasala, Velner, Russmann - Urban (46. Macej), Foltyn, Kaloč (76. Žák), Dom. Smékal (61. Bolf), Lalkovič (84. Fukala) - Buchta (76. Raab).

Komentář

Úvod utkání patřil domácím, kteří se dostali do několika zajímavých střeleckých pozic a po necelé čtvrthodině šli do vedení. Inkasovaný gól baníkovce přiměl k většímu důrazu a obraz hry se začal postupně vyrovnávat a otáčet.  Ve 35. minutě napřáhl David Buchta levačkou zpoza šestnáctky a trefil šibenici - 1:1. Brzy po pauze se prosadil Milan Lalkovič. Navedl si míč na střelu a trefil k tyči. Svůj velmi dobrý výkon korunoval David Buchta dalšími dvěma trefami. U jedné z nich mu asistoval Martin Foltyn, který se dostal s míčem do šestnáctky, poslal míč pod sebe a zhruba na úrovni penalty našel právě Davida Buchtu, a pak vybojoval míč Michal Velner a Davidovi Buchtovi přihrál tak, jak se na završení hattricku sluší a patří: před prázdnou branku.

Ohlasy trenérů


DANIEL TCHUŘ: "Po úvodních patnácti minutách, v nichž jsme hráli velmi špatně, dopouštěli jsme se chyb, nechali soupeře v několika šancích a zaslouženě jsme pustili domácí do vedení, jsme dokázali obrátit obraz hry i skóre. Ve zbytku první půle a ve druhém poločase už to byl z naší strany výkon, se kterým jsem byl spokojen. Svou rostoucí výkonnost v utkání potvrdil David Buchta."


Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA