ne 1.8.2021

Béčko veze z Olomouce bod

Pořádné drama hned na začátek! Béčko v Olomouci v prvním kole MSFL vedlo po půli 2:0, aby bod zachraňovalo v nastavení. Remíza 3:3 na půdě Sigmy B je však dobrý vstupem do nové sezony.

Baníkovci odehráli skvělý první poločas a po gólech Jaroně a Smékala si vytvořili dvoubrankové vedení. Jenže po změně stran se karta obrátila a Sigma z převahy třemi góly obrátila skóre. Hosté ale neodjeli s prázdnou a v nastavení vlastní gól Jemelky zajistil béčku alespoň bod.

"Oba týmy posíleny o hráče A-týmu předvedly na mokrém trávníku atraktivní fotbal ve vysokém tempu se spoustou šancí. Z našeho pohledu lze hodnotit utkání jako zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli jsme byli dominantní herně i co do počtu gólových šancí, bohužel jsme slibný dvougólový náskok promrhali nástupem do druhé půle, kdy po individuálních chybách soupeř vyrovnal a v závěru dokonce strhl vedení na svou stranu. V poslední minutě se k nám otočilo štěstí a vlastní gól soupeře rozhodl o dělbě bodů. Vzhledem k tomu, že oba týmy měly stejně daleko či blízko k výhře i prohře, je remíza spravedlivá."

0Lumír Číž90300

1.
srpna
Olomouc B VS Baník B
MSFL

Poločas: 0:2
Branky: 51. Fiala, 56. Grečmal, 84. Chytil – 36. Jaroň, 45+1. Smékal, 90+1. Jemelka vlastní. Rozhodčí: Kostelník – Vostrejž, Hudec. ŽK: Grygar, Chytil - Zálešák.