Béčko v Rosicích prohrálo 0:1

05.10.2019 | Redakce

Áčko exhibice, béčko půst. Sobota v podání mužských týmů Baníku byla jako noc a den. Rezerva dnes prohrála v kole MSFL na půdě Rosic 0:1, když jediný gól inkasovala ve druhém poločase z kopačky domácího Selingera.

MSFL, 10. kolo, so 5.10. , diváci: 247
FC Slovan Rosice - Baník Ostrava B
1:0
(0:0)

Branka: 57. Selinger. Rozhodčí: Vostrejž – Zaoral, Popelák. ŽK: Malata, Kirschner. ČK: 75. Foltyn.

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Minárčik, Zezula, Drbal, Vítámvás – Selinger, Koláčný (78. Nedvěd) – Černý (90. Trtílek), Novák, Pazourek (84. Kršák) – Malata (78. Kirschner).

Baník Ostrava B: Číž – Velner, Mooc, Hasala (80. Raab), Urban (58. Russmann) – Bolf (72. Ptáček), Foltyn, Buchta (58. Smékal), Žák, Lehnert – Lokša.

Komentář

Baníkovcům sobotní zápas nesedl. Přestože hosté měli v Rosicích aktivní začátek a územní převahu v prvním poločase, do šancí se dostávali obtížně. Domácí po půlhodině vyrovnali hru a ve druhém poločase se dokonce dostali do vedení zásluhou Selingera, který se trefil střelou z velkého vápna.

Baník pak útočil a snažil se o vyrovnání, ale soupeř dobře bránil a výhru i ubránil. Hosté navíc dohrávali jen o desíti bez vyloučeného Foltyna.

Ohlasy trenérů

DANIEL TCHUŘ: „Velké zklamání z dnešního zápasu. Předvedli jsme vlažný, pomalý, neagresivní fotbal. Většina hráčů podala podprůměrné herní výkony, i co se nasazení týká, a to na vítězství nikdy stačit nemůže.“