po 1.11.2021
ZEN

Baňky znovu vyhrály: ABC Braník - Baník 1:2!

Ženy Baníku přidaly v cestě za postupem do 1. ligy další vítězství. V utkání 10. kole 2. ligy žen vyhrály na hřišti ABC Braník 2:1, přestože o půli prohrávaly.

Baník měl od první minuty zřejmou herní převahu, ujala se však dalekonosná střela domácí Kristýny Saidlové a do kabiny odcházely spokojenější hráčky pražského výběru.

Slezanky však nepolevily, po přestávce převahu zintenzivnily, dostávaly se do střeleckých možností, ale gólmanka Kavková a také nepřesnost "Baněk" držely domácí celek dlouho ve hře. V 80. minutě však Kateřina Furiková přece jen vyrovnala a pět minut před koncem dokonala obrat Aneta Adamcová.

Ženy Baníku si upevnily pozici na druhé, postupové příčce tabulky.

Tabulku naleznete zde: Tabulky | FAČR Ženy › 2021 J2A - 2.liga žen | Soutěže | FOTBAL.CZ

MICHAL ŽÁRSKÝ: "Chci holky pochválit nejen za výkon samotný, ale i za to, že až do konce zápasu věřily v obrat, kterého nakonec zaslouženě docílily."

31.
ABC Braník VS Baník
II. liga žen

Branky: 44. Saidlová - 80. Furiková, 85. Adamcová. Rozhodčí: Kánská, ŽK: Saidlová.