so 20.4.2024
ZEN

Baňky v Brně těsně prohrály

Úvodní zápas nadstavbové části 1. ligy žen Baňkám nevyšel. Ačkoliv se na půdě Lokomotivy dokázaly dostat do vedení 1:0, nakonec Jihomoravankám podlehly 2:3.

Baňky zahájily důležitý duel v Brně dobře a už v 7. minutě šly zásluhou Terezy Molkové do vedení. Brňanky však brzy srovnaly. Domácí celek vsadil na velmi tvrdou hru oceněnou pěti žlutými kartami. Baňky si dokázaly vytvářet šance, do vedení šel ale soupeř. 

Zkraje druhé půle vyrovnala Kateřina Vojtková, nicméně na trefu Poláčkové z 58. minuty už ženy Baníku odpovědět nedokázaly.

Ohlasy k utkání

WITOLD ZAJAC: "Soupeř byl dnes velmi efektivní. Měl tři situace a vstřelil tři góly. Samozřejmě jsme si ve všech situacích měli počínat mnohem lépe. I když jsme prohráli, byli jsme dnes rozhodně lepším týmem, vytvořili jsme si šance, dali jsme dva góly, ale stejně jsme nevyhráli. Soupeře dnes nezajímal ani tak fotbal, ale rozhodně více nohy našich hráček. ,Dokážu rozlišit mezi agresivní hrou a kopáním do nohou. Lokomotiva se dnes soustředila hlavně na to a rozhodčí bohužel takový zápas připustila."

Statistiky hráčů

statistiky hráčů nejsou k dispozici

Statistiky brankářů

statistiky brankářů nejsou k dispozici

Informace o utkání

20.
sobota
dubna
Brno VS Baník
1. liga žen

Statistiky

Poločas: 2:1
Branky: 16. Ježková, 30. Poláčková, 58. Poláčková - 7. Molková, 51. Vojtková. Rozhodčí: Dytková – Soukupová, Bystroňová. ŽK: Kovalíková, Ruslerová, Poláčková, Raušová, Lipková.
Diváci: 165

Sestavy

FC Baník Ostrava

Zelenková - Gaurová, Krupníková, Pavlíčková - Furíková, Fojtíková, Waltrová, Janíková, Molková (77. Břenková) - Vojtková, Korvasová (39. Lachká)
9
David
Buchta
29
Ladislav
Takács
21
Jiří
Klíma
10
Matěj
Šín
24
Jan
Juroška
28
Filip
Kubala
35
Jakub
Markovič
77
Gigli
Ndefe
0
Paixao da Silva
Ewerton
15
Patrick
Kpozo
5
Jiří
Boula
19
David
Lischka
26
Filip
Blažek
7
Karel
Pojezný
13
Samuel
Grygar
11
Eldar
Šehić
17
Michal
Frydrych
4
Robert
Mišković
30
Jiří
Letáček
20
Abdullahi
Tanko
12
Tomáš
Rigo