po 6.6.2022
ZEN

Baňky prohrály v Líšni

Fotbalistky Baníku prohrály v 5. kole nadstavbové části 2. ligy v Líšni 1:2. V neděli je čeká poslední letošní utkání s Hradcem Králové, postupová pozice už je ale pro "Baňky" v této sezoně ztracená.

Baník chtěl odolat očekávanému tlaku domácích, bohužel už ve 12. minutě po rohovém kopu inkasoval. Ještě do půle domácí celek svůj náskok zvýšil.

Po pauze hráčky Baníku výkon zlepšily a v 58. minutě přišlo snížení. Kateřina Lachká navedla míč do šestnáctky, přesně přihrála volné Kateřině Furikové, a ta bez potíží trefila. Baník pokračoval v dobrém výkonu, nicméně v koncovce si už podruhé neporadil a vyrovnání se nedočkal.

Tabulka nadstavbové části, skupina o postup:

VERONIKA REGECOVÁ (hráčka Baníku): "Celkově jsme byly lepším týmem, byly jsme více na míči, ale jako většinou v jarní části sezony jsme selhávaly ve finální přihrávce, nebo koncovce. Škoda prvního poločasu, kdy jsme při úvodním gólu domácích nedostoupily hráčku, k níž se míč odrazil a která následně otevřela skóre."