FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baňky poskočily do čela tabulky!

06.10.2019 | Redakce

Ženy Baníku Ostrava už vedou druhou ligu. Nováček soutěže sice navzdory herní převaze jen remizoval se Sigmou Olomouc 0:0, získaný bod však "Baňkám" k aktuálnímu vedení druhé ligy žen postačil.

II. liga, 5. kolo, so 5.10. , stadion: Markvartovice, diváci: 120
FC Baník Ostrava - SK Sigma Olomouc
0:0
(0:0)

ŽK: 75. Vítková, 76. Houdková. ČK: 39. Holcová.

FC Baník Ostrava: Klempířová - Blažková, Weidingerová, Hlavenková, Kremserová - Drahníková, Sehnálková - Hegrová (45. Vaculová), Vojtková - Chrobaková (77. Nedomová), Kütnerová (77. Bočková).

Komentář

Baňky si v deštivém počasí a na kluzkém terénu od prvních minut začaly vytvářet herní převahu, která se vystupňovala poté, kdy byla vyloučena olomoucká Veronika Holcová. Baník trvale dobýval olomouckou defenzivu, do šancí se však dostával složitě. A když už, olomoucká brankářka Radka Bednaříková byla vždy na místě. A tak si ženy Baníku připsaly na konto první bezbrankovou remízu v této sezoně. I ta jim však stačila k tomu, aby poskočily do čela tabulky. Dosud vedoucí Teplice prohrály v Čáslavi, díky čemuž Baník jednobodovou ztrátu dohnal a o skóre nyní druholigové tabulce vévodí.

Ohlasy trenérů

Milan Páleník:: "Měli jsme ze sedmdesáti procent hrací doby míč pod kontrolou, chyběl jen vtip a nápaditost Přesto jsme se do několika šancí dostali, Olomouc podržela brankářka. Holky ale k zápasu přistoupily poctivě, přehrály soupeře ve všech směrech, což je pozitivní message do dalších utkání."Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA
×
Dnes v 18:00 | A-tým
FK Jablonec
FC Baník Ostrava