FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baňky porazily Teplice a nadále vedou!

21.10.2019 | Redakce

Dvoubodový náskok na druhý Hradec Králové si i po 7. kole druhé ligy žen hlídají fotbalistky Baníku Ostrava. V sobotním utkání s Teplicemi dokázaly zvítězit 1:0.

II. liga, 7. kolo, so 19.10. , stadion: Hošťálkovice, diváci: 40
FC Baník Ostrava - FK Teplice
1:0
(1:0)

Branka: 8. Sehnálková

FC Baník Ostrava: Klempířová - Blažková (60. Kremserová), Weidingerová, Hlavenková, Nedomová (55. Musialová)- Sehnálková - Vojtková, Drahníková, Kütnerová (60. Bočková), Vaculová (46. Hegrová) - Chrobáková (85. Jarošová).

Komentář

Zápas ovlivnila rychlá branka. Už v 8. minutě se prosadila domácí Markéta Sehnálková. Po standardní situaci se v šestnáctce dostala k odraženému míči a zhruba z jedenácti metrů jej přesně umístila. Rychlý start jako kdyby ostravské fotbalistky ukolébal. Do dalších možností se dostávaly složitě a vytvořily si už jen náznaky. Zatímco soupeřky mohly vyrovnat, vypracovaly si několik zajímavých pozic, v jednom případě se míč dokonce otřel o tyč branky Baníku.

Ohlasy trenérů

MILAN PÁLENÍK: "Za tři body můžeme být rádi, ale s výkonem tentokrát spokojený nejsem. Chceme-li udržet stávající postavení v tabulce, nemůžeme si dovolit takový výkon opakovat."Fotogalerie

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA