Baník v úchvatném utkání remizoval se Spartou 1:1!

28.02.2015 | Redakce

Bazaly byly svědky strhujícího utkání, ve kterém domácí Baník remizoval s pražskou Spartou 1:1!

Synot liga, 18.kolo, so 28.2. , diváci: 7438
FC Baník Ostrava - AC Sparta Praha
1:1
(0:1)

Branka: 65. Baroš - 38. Kadlec. Žluté karty: Sukup, Narh, Kouřil - Matějovský, Brabec, Holek. Rozhodčí: Kocourek – Kordula, Pospíšil.

FC Baník Ostrava: Pavlenka – Štěpán, Frydrych, Kouřil, Lučić (46. Sukup) – Foltyn, Šichor (70. Mišák), Kukec – De Azevedo, Baroš (87. Narh), Holzer.

AC Sparta Praha: Štěch – Kadeřábek, Brabec, Mario Holek, Nhamoinesu – Vácha, Matějovský, Dočkal (74. Řezníček) – Kadlec, Krejčí – Lafata.

Komentář

Bazaly byly svědky strhujícího utkání, ve kterém domácí Baník remizoval s pražskou Spartou 1:1! Favorizovaní hosté se v první půli ujali vedení zásluhou Kadlece. Výborně hrající Baník odpověděl v 65. minutě díky přesné hlavičce kapitána Baroše. V infarktovém závěru modrobílé podržel brankář Pavlenka, který zneškodnil nohou Lafatův pokutový kop.