Baník dal v přípravě Valachům sedm gólů

10.01.2018 | Redakce

Baník ve svém druhém přípravném souboji bez problémů přehrál třetiligové Valašské Meziříčí. Na přírodním trávníku v Jakubčovicích nad Odrou za stálého mrholení nastřílel soupeři z nižší soutěže sedm gólů a Dyjan Carlos de Azevedo ještě v první půli zahodil penaltu. Premiérové branky v baníkovském dresu vstřelily nové posily Martin Fillo a Dame Diop.

Příprava, Jakubčovice, st 10.1. , diváci: 100
FC Baník Ostrava - TJ Valašské Meziříčí
7:0
(3:0)

Branky: 6. Mičola (J. Šašinka), 25. Poznar (de Azevedo), 34. J. Šašinka (vyražený míč), 61. Baroš (Hrubý), 63. Fillo (Helešic), 79. Diop (individuální akce), 87. O. Šašinka (Baroš).

FC Baník Ostrava: I. poločas: Budinský - Pazdera, Psyché, Azackij, Granečný - Mičola, Hlinka, Poznar, de Azevedo, Stáňa - J. Šašinka. II. poločas: Bárta - Sus, Breda, Šindelář, Helešic - Jirásek - Fillo, Hrubý, Diop, O. Šašinka - Baroš.

TJ Valašské Meziříčí: Michut (46. Rohel) – Lasovský, Michálek, Drozd, Kiška – Behan, Byrtus, Wludyka, Vychodil – Pospěch, Šulák. Střídali Gajdoš, Slovák, Furmánek, Bayer, Bělíček.