pá 26.8.2022

Znovu pět gólů. Béčko vyhrálo i v Otrokovicích

Další pětigólové vítězství během šesti dnů zaznamenala rezerva Baníku. Po výhře nad Velkým Meziříčím v páteční předehrávce 4. kola MSFL vyhrála v otrokovické čtvrti Kvítkovice nad domácím SK 5:2. Po dvou úvodních nezdarech se tak svěřenci Milana Chalupy vyhoupli s vysoce aktivním skóre do první poloviny tabulky.

Baník na vedoucí gól nečekal dlouho - ve 12. minutě ho vstřelil Budínský. Domácí sice kapitánem Pernatskyim vyrovnali, ale ještě do poločasu hosté utekli na dvougólový rozdíl trefami Marka Jaroně a Drozda, který nastoupil na hrotu útoku.

Ve druhé půli zadělal na drama vlastním gólem střídající Zálešák, ale pak se trefil i na té správné straně, a protože ještrě předtím skóroval Chukwudi, Baník si připsal na půdě Kvítkovic další pětigólové vítězství.

Milan Chalupa: "Dnes jsme spokojeni samozřejmě s výsledkem, i když oba góly byly zbytečné a zápas jsme si jimi zkomplikovali. Trochu nám vázla kombinace v postupném útoku, což jsme kompenzovali důsledností v obranné činnosti a rychlou přechodovou fází. Vítězství je zasloužené."

0Martin Hrubý90200

26.
Zlínsko VS Baník B

Poločas: 1:3
Branky: 19. Pernatskyi, 64. vlastní Zálešák – 12. Budínský, 25. M. Jaroň, 36. Drozd, 76. Chukwudi, 83. Zálešák. Rozhodčí: Ogrodník – Kolář, Drozdy. ŽK: Vychodil - Chukwudi.