so 5.9.2020
JUN

Béčko remizovalo v Uherském Brodě

Třetí zápas bez porážky si připsala rezerva. Po dvou výhrách dnes baníkovci remizovali v Uherském Brodu 1:1, když o těsné vedení přišli dvacet minut před koncem.

Juniorka měla výtečný nástup. Už ve 3. minutě levačkou zakroutil Lokša trestný lip z 22 metrů přes zeď a uherskobrodský brankář na balon nedosáhl.

Baníkovci nadále měli územní převahu a postupným útokem se pokoušeli prokombinovat do domácí obrany. Velkou možnost na zvýšení náskoku měl těsně po svém příchodu na hřiště Wojatschke, ale Jícha ho vychytal.

Otřepané klišé hned vzápětí naplnil Švrček, který z dorážky překonal Murina.

Hosté navzdory územní převaze už odpovědět nedokázali, po nepovedeném začátku sezony ale opět dokázali zabodovat. 

Ohlasy k utkání

ONDŘEJ SMETANA:“ Myslím si, že jsme z utkání měli vytěžit více než jeden bod. Bohužel jsme se nebyli schopni prosadit postupným útokem a větším držením míče. Soupeř byl houževnatý, dobře bránil a hrozil z rychlých protitutoků. Těsně potom, co jsme měli velkou šanci na 2:0, soupeř vyrovnal. Bohužel si vezeme jen bod, ale klukům jsme říkali, že aspoň víme, na čem pracovat.”

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

#HráčMinutyInkasovalŽKČK
0Radovan Murin90100

Informace o utkání

5.
sobota
září
Uherský Brod VS Baník B
MSFL

Statistiky

Poločas: 0:1
Branky: 69. Švrček – 3. Lokša. Rozhodčí: Pfeifer – Havlín, Tomanec. ŽK: Kulig.
Diváci: 385

Sestavy

ČSK Uherský Brod

Jícha – Košák, Vrága, Nevařil, Flasar – Lorenc (70. Šmatelka), Kopilec (83. Šimoník), Mančík (46. Švrček) – Josefík (58. Gettler), Janša (58. David), Váňa.

Baník Ostrava B

Murin - Zálešák, Velner, Blahuta, Fulnek - Jaroň, Kulig (62. Mooc), Žák, Martiník (62. Wojatschke), de Azevedo (71. Kostka) - Lokša (75. Martišiak)
15
Patrizio
Stronati
16
Jan
Laštůvka
21
Daniel
Holzer
18
Tomáš
Zajíc
7
Martin
Fillo
11
Nemanja
Kuzmanovič
6
Daniel
Tetour
31
Ondřej
Šašinka
5
Adam
Jánoš
25
Jiří
Fleišman