FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Béčko remizovalo v Uherském Brodě

05.09.2020 | Redakce

Třetí zápas bez porážky si připsala rezerva. Po dvou výhrách dnes baníkovci remizovali v Uherském Brodu 1:1, když o těsné vedení přišli dvacet minut před koncem.

MSFL, 5.kolo, so 5.9. , diváci: 385
ČSK Uherský Brod - Baník Ostrava B
1:1
(0:1)

Branky: 69. Švrček – 3. Lokša. Rozhodčí: Pfeifer – Havlín, Tomanec. ŽK: Kulig.

ČSK Uherský Brod : Jícha – Košák, Vrága, Nevařil, Flasar – Lorenc (70. Šmatelka), Kopilec (83. Šimoník), Mančík (46. Švrček) – Josefík (58. Gettler), Janša (58. David), Váňa.

Baník Ostrava B: Murin - Zálešák, Velner, Blahuta, Fulnek - Jaroň, Kulig (62. Mooc), Žák, Martiník (62. Wojatschke), de Azevedo (71. Kostka) - Lokša (75. Martišiak)

Komentář

Juniorka měla výtečný nástup. Už ve 3. minutě levačkou zakroutil Lokša trestný lip z 22 metrů přes zeď a uherskobrodský brankář na balon nedosáhl.

Baníkovci nadále měli územní převahu a postupným útokem se pokoušeli prokombinovat do domácí obrany. Velkou možnost na zvýšení náskoku měl těsně po svém příchodu na hřiště Wojatschke, ale Jícha ho vychytal.

Otřepané klišé hned vzápětí naplnil Švrček, který z dorážky překonal Murina.

Hosté navzdory územní převaze už odpovědět nedokázali, po nepovedeném začátku sezony ale opět dokázali zabodovat. 

Ohlasy trenérů


ONDŘEJ SMETANA:“ Myslím si, že jsme z utkání měli vytěžit více než jeden bod. Bohužel jsme se nebyli schopni prosadit postupným útokem a větším držením míče. Soupeř byl houževnatý, dobře bránil a hrozil z rychlých protitutoků. Těsně potom, co jsme měli velkou šanci na 2:0, soupeř vyrovnal. Bohužel si vezeme jen bod, ale klukům jsme říkali, že aspoň víme, na čem pracovat.”


Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA