FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Zvládli jsme to společně, děkujeme za podporu!

03.10.2015 | Tomáš Svoboda

Velmi si vážíme podpory všech fanoušků, kteří přišli v pátek večer fandit našemu klubu v mimořádně důležitém zápase proti Sigmě Olomouc. Díky hlasům 7 329 fanoušků, kteří byli po celou dobu naším dvanáctým hráčem, jsme se všichni společně mohli radovat z velmi cenné výhry 1:0.

"Byla to pecka, fanoušci byli hodně slyšet. Věřím, že se z Městského stadionu stejně jako v minulosti z Bazalů stane naše tvrz, aby to tady s námi soupeři neměli jednoduché. To je náš cíl," komentoval atmosféru utkání na Městském stadionu Tomáš Mičola, který se na ligovém trávníku v dresu našeho klubu objevil po více než pěti letech. Jsme samozřejmě velmi rádi, že se Tomášův comeback odehrál za příjemných okolností a že se nám s pomocí výborné podpory publika podařilo zápas zvládnout.

Věříme, že poctivě vybojované vítězství nad Sigmou Olomouc bude tím správným impulsem do dalších náročných bitev, které jsou ještě před námi. Všem fanouškům moc děkujeme za to, že u toho byli s námi a těšíme se, že v mobilizaci sil všech baníkovců budeme dál pokračovat. Páteční večer nám všem ukázal, že rozhodně stojí za to být u toho, když jde Baník do boje. Jedině společně se můžeme zvednout k úspěšnějšímu pokračování sezóny a znovu se radovat z lepších výkonů i výsledků Baníku!

Foto: Lukáš Ston

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA