po 2.1.2023
A-tým

Baník zahájil přípravu

Baníkovci v pondělí na Bazalech zahájili společnou zimní přípravu. Trenér Pavel Hapal má pro úvod k dispozici 29 hráčů.

V týmu prozatím co do jmen nenastaly žádné změny. Vyjma Ladislava Takácse, který se zotavuje z operace kolena a celou jarní část nebude k dispozici, se mužstvo sešlo ve stejném složení jako na konci podzimu. Tedy i s oběma hostujícími hráči Caduem a Srdjanem Plavšićem, který se však připojí později. A navíc už i se stoperem Jaroslavem Svozilem, který se po dlouhých osmi měsících úspěšně zotavil po operaci křížového vazu, a také uzdraveným Matějem Šínem.

"Nechceme dělat nějaké velké změny, v kádru je velký potenciál a síla. Pracujeme na doplnění kádru o defenzivního hráče, v defenzívě jsměli trochu problémy," řekl trenér Pavel Hapal.

Baník absolvuje první týden přípravy na Bazalech, příští úterý hraje přípravu ve Skalici a hned ve středu odletí na soustředění do Turecka.


Aktuální kádr Baníku:

Brankáři: Jan Laštůvka, Martin Hrubý, Jiří Letáček, Radovan Murin

Obránci: Jan Juroška, Gigli Ndefe, Muhammed Sanneh, Michal Frydrych, Jaroslav Svozil, Zdeněk Říha, Patrik Měkota, David Lischka, Karel Pojezný, Jiří Fleišman, Eldar Šehič

Záložníci: David Buchta, Petr Jaroň, Cadu, Filip Kaloč, Jiří Boula, Nemanja Kuzmanović, Robert Miškovič, Daniel Tetour, Matěj Šín, Srdjan Plavšić

Útočníci: Ladislav Almási, Jiří Klíma, Daniel Smékal, Muhamed Tijani

Fotogalerie

10
Matěj
Šín
24
Jan
Juroška
20
Abdullahi
Tanko
30
Jiří
Letáček
26
Filip
Blažek
21
Jiří
Klíma
7
Karel
Pojezný
15
Patrick
Kpozo
11
Eldar
Šehić
5
Jiří
Boula
13
Samuel
Grygar
12
Tomáš
Rigo
77
Gigli
Ndefe
17
Michal
Frydrych
35
Jakub
Markovič
4
Robert
Mišković
28
Filip
Kubala
29
Ladislav
Takács
19
David
Lischka
0
Paixao da Silva
Ewerton
9
David
Buchta