FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Informace pro média

Kontakt

media@fcb.cz

Místa pro novináře na Městském stadionu Ostrava - Vítkovice

Akreditovaní novináři s akreditací typu "PRESS" mají nárok na místo na hlavní tribuně v sektoru A1 s kapacitou pro 75 píšících žurnalistů. V případě velkého počtu akreditovaných osob mohou novináři využít taktéž místa na "lávce" nad sektory A6 až A9 s kapacitou pro dalších 40 píšících žurnalistů. Po dokončení stavebních prací v září 2015 budou moci novináři využívat prostory a zázemí "mediálního centra", které je umístěno přímo u sektoru A1.

Místa pro fotografy

Akreditovaní fotografové s akreditací typu "PHOTO" mají nárok využít k pořizování fotografií prostor na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (od úrovně malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna za postranní čarou). Všichni akreditovaní fotografové jsou povinni nosit vesty, které obdrží při vstupu na stadion. Jako zázemí pro fotografy slouží pracovní místnost umístěná pod hlavní tribunou (na úrovni hrací plochy).

MIX zóna

MIX zóna pro rozhovory s hráči je umístěna uvnitř hlavní tribuny u vstupu na hrací plochu. Akreditované osoby se po skončení zápasu dostanou do prostoru MIX zóny atletickým tunelem, který vede pod hlavní tribunou.

Tiskové konference

Pozápasové tiskové konference probíhají v Presscentru, které je vchodem propojeno s prostorem novinářského sektoru A1 i mediálního centra mezi hlavní a jižní tribunou. Presscentrum je před každým utkáním novinářům přístupné 1 hodinu před výkopem. Zápis o utkání budou mít novináři k dispozici vždy 30 minut před začátkem utkání.

Vyzvednutí akreditace

Po schválení bude jednorázová akreditace nachystána na dané jméno u vstupu pro zástupce médií nejdříve 1 hodinu před začátkem zápasu.

Poskytování fotografií a videí

Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po vzájemné dohodě. Klub tímto žádá média o využívání fotografií s aktuální podobou dresů a respektování současných klubových partnerů.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA