st 8.9.2021
JUN

Béčko zdolalo Uherský Brod

Juniorka válí. I v dnešní předehrávce 17. kola MSFL byli baníkovci úspěšní, když v Markvartovicích zdolali Uherský Brod 2:1. Svůj sedmý gól v sezoně dal Petr Jaroň, ale vítězná byla až trefa Ondřeje Chvěji.

Cesta k další výhře nebyla jednoduchá a blok Jihomoravanů domácí otevřeli až ve druhém poločase. A gól vzešel z už takřka tradiční spolupráce dua Jaroň - Smékal. Druhý jmenovaný hlavičkoval z malého vápna do gólmana, ale Jaroň akci dokončil dorážkou.

Hosté srovnali po standardce: centr z levé strany hlavou usměrnil za Čížova záda Josefík. 
Baník ale odpověděl rychle a tím nejlepším způsobem. Záhy prošel míč středem na Chvěju, který se v pokutovém území uvolnil a prostřelil brankáře. 

Ohlasy k utkání

TOMÁŠ HEJDUŠEK: “Soupeř hrál důsledně v obraně z hlubokého bloku, hrozil pouze ze standardních situací. My jsme ze začátku nevyužili své šance, a když jsme se dostali do vedení, vlastní nedůsledností jsme ze standardky dostali vyrovnávací gól. Ale šli jsme si poctivě pro tři body, strhli vedení na naši stranu a přestože byl výsledek až do konce otevřený, výhru jsme si zasloužili. A je o to cennější, že jsme se na ni skutečně nadřeli!”

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

#HráčMinutyInkasovalŽKČK
0Lumír Číž90110

Informace o utkání

8.
středa
září
Baník B VS Uherský Brod
MSFL

Statistiky

Poločas: 0:0
Branky: 50. Jaroň, 67. Chvěja – 64. Josefík. Rozhodčí: Slabý – Vejtasa, Řezníček. ŽK: Říha, Kulig, Číž - Venený, Mančík.
Diváci: 274

Sestavy

Baník Ostrava B

Číž - Juroška (61. Stoklásek), Kulig, Harušťák, Granečný - Jaroň, Chvěja (72. Holaň), Sanneh, Martiník, Zálešák (78. Říha) - Smékal (72. Śmiga)

ČSK Uherský Brod

Jícha – Lorenc (46. Pavlíček), Košák, Švrček, Josefík (71. Váňa), Mančík, Venený (62. Malenovský), Jaroněk (78. Flasar), Šmatelka, Michalec (62. Nevařil), Vrága
32
Lukáš
Budínský
6
Daniel
Tetour
99
Ladislav
Almási
17
Muhammed
Sanneh
19
David
Lischka
9
David
Buchta
23
Jaroslav
Svozil
7
Ondřej
Chvěja
16
Jan
Laštůvka
13
Roman
Potočný
5
Adam
Jánoš
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
33
Ondřej
Kukučka
25
Jiří
Fleišman
21
Jiří
Klíma
22
Filip
Kaloč
24
Jan
Juroška
77
Gigli
Ndefe
30
Viktor
Budinský
4
Yira
Sor
66
Denis
Granečný
20
Jakub
Pokorný
8
Jaroslav
Harušťák
11
Nemanja
Kuzmanović
12
Radovan
Murin