po 11.11.2019
ZEN

Ženy přezimují s náskokem: Baník-Líšeň 8:1

Šestibodový náskok si po skončení podzimní části II. ligy žen hýčkají na čele tabulky fotbalisty Baníku. Přispěla k tomu i výhra 8:1 nad SK Líšeň v nedělním utkání hraném v Ostravě-Porubě. "Baňky" udržely podzimní neporazitelnost!

Za vydatné podpory dvou set diváků se Baník po úvodní čtvrthodině dostal do zjevné herní dominance, kterou dokázal vyjádřit i góly. Líšeňské fotbalistky sice ve 29. minutě snížily na 3:1, převahu hráček Baníku tím však nenarušily a Ostravanky vedly po půli už 5:1. Ve druhém poločase dokázal Baník svůj náskok ještě navýšit.

MILAN PÁLENÍK: "Věděli jsme, že náš tým je favoritem zápasu. Proto bylo velmi důležité se na utkání připravit mentálně, aby tým tuto roli bezezbytku naplnil. To se podařilo, rezultoval z toho výkon, díky němuž jsme měli utkání po celou dobu pod kontrolou. Jsem maximálně spokojen."

10.
listopadu
Baník VS Líšeň
II. liga

Poločas: 5:1
Branky: 22. a 26. Kütnerová, 58. a 85. Vojtková, 14. Kremserová, 43. Vaculová, 44. Weidingerová, 88. Jarošová - 29. Fuxová. ŽK: 49.Stadlerová.