Lokšův hattrick rozhodl: Dolní Benešov - Baník "B" 0:4

07.09.2019 | Redakce

Jednoznačným vítězstvím rezervy Baníku skončilo utkání 6. kola MSFL, které Ostravané sehráli na půdě Dolního Benešova. Ostravský Radovan Lokša v něm vystřelil tři góly a také díky tomu si Baník nakonec odvezl vysokou výhru 4:0

MSFL, 6. kolo, so 7.9. , stadion: Dolní Benešov, diváci: 152
FC Dolní Benešov - Baník Ostrava B
0:4
(0:2)

Branky: 20. Lokša, 44. Lokša, 61. Buchta, 83. Lokša. Rozhodčí: Vojáček – Křepský, Zaoral.

FC Dolní Benešov: Lasák – Rychnovský, Býma (68. Gomola), Romaněnko, Moravec, Blahuta, Pecuch, Haas, Trajkovski, Karčmář, Foitzik.

Baník Ostrava B: Murin – Russmann (81. Fukala), Hasala, Velner, Foltyn, Urban (59. Bolf), Buchta (73. Raab), Lalkovič, Lokša (84. Lehnert), Žák, Mooc.

Komentář

O svém vítězství rozhodli hosté už v prvním poločase. Dvakrát se v pokutovém území domácích prosadil Radovan Lokša a díky tomu odcházel Baník do kabin s dvougólovým náskokem. A značně povzbuzen, protože gól na 2:0 pro Baník padl ve 44. minutě. Ve druhém poločase už Ostravané hru ovládli a přidali další góly.

V 61. minutě se dostal David Buchta do situace, jakou zažil i v posledním domácím duelu s Uničovem. Unikl obraně soupeře, běžel sám na gólmana Lasáka, udělal mu kličku na levou stranu a zbývalo už jen trefit prázdnou branku. Proti Uničovu mířil David Buchta ve velmi podobné situaci do tyče, tentokrát bezpečně trefil branku a zvýšil.

A v 83. minutě trefil Radovan Lokša přesně k levé tyči, zkompletoval hattrick a uzavřel účet zápasu

Ohlasy trenérů

DANIEL TCHUŘ: "Přestože jsme se už v prvním poločase dokázali dostat do dvoubrankového vedení, s naší hrou jsem byl spokojen až po přestávce. V první půli jsme sice soupeře do vyložených šancí nepustili, ale směrem dopředu nám chyběla lehkost, byli jsme těžkopádní. To všechno se zlepšilo až ve druhém poločase."