FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Juniorka těsně prohrála v Boleslavi

06.05.2019 | Redakce

Těsnou porážkou 1:2 si připsala juniorka Baníku v pondělním utkání finálové skupiny v Mladé Boleslavi. Jediný gól hostů vstřelil čtvrthodiny před koncem Aleš Mooc.

Juniorská liga, 27. kolo, po 6.5. , diváci: 100
FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava
2:1
(0:0)

Branky: 61. Kopa, 74. Vejr – 76. Mooc. Rozhodčí: Matějček – Flimmel, Vodrážka. ŽK: Komárek, Šimon - Russmann, Qorri.

FK Mladá Boleslav: Stejskal – Komárek, Tvaroh, Komma, Novák, Nicholas, Jerchov, Krčmář, Kopa, Šimon (85. Machů), Vejr.

FC Baník Ostrava: Murin – Urban, Lehnert, Buchta, Krakovčík (75. Kubík), Pak, Ptáček (70. Nagy), Russmann, Dolba, Mooc, Qorri (82. Blejchař).

Komentář

Ve vyrovnaném utkání branky padaly až po přestávce. Domácí poslal do vedení po hodině hry Kopa; žádný z hostujících beků nedokázal odkopnout balon v malého vápna a domácí útočník po šťastné sérii odrazů zblízka pohodlně překonal Murína.

Čtvrthodiny před koncem Boleslavi vyšla kombinace z levého křídla přes střed, po níž se finální přihrávka snesla na malé vápno k Vejrovi a ten hlavou zvýšil na 2:0.

Hostující odpověď přišla rychle: hned záhy se do odraženého balonu z voleje opřel Mooc a přízemní ranou snížil na 1:2. Přesto už hosté na remízu nedosáhli a ve skupině o 1. až 10. místo stále čekají na výhru.

Ohlasy trenérů


DANIEL TCHUŘ: "Spíše bojovný zápas z obou stran. Málo kombinačních akcí, až moc jsme chtěli hrát vzduchem. Šance, které si vytvoříme, hráči neumějí proměňovat. Soupeři nám moc lacině a jednoduše dávají góly, což se potvrdilo i v Boleslavi."


Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA