po 22.11.2021
Aktuální zprávy

Zpřísněné podmínky platí už v Karviné

AKTUALIZOVÁNO 23.11. | Také FORTUNA:LIGA vstupuje do zpřísněného diváckého režimu. Už ve středeční dohrávce v Karviné začíná platit opatření, že jediným uznaným dokladem bezinfekčnosti pro vstup na stadion bude platné očkování proti nemoci covid-19, anebo prodělání onemocnění v posledních 180 dnech. Určité výjimky se vztahují na mládež.

Novým nařízením se tak ruší uznávání PCR či antigenních testů coby dokladu bezinfekčnosti při vstupu na fotbalová utkání. S testem se momentálně na stadion nedostanete.


Za bezinfekční se od nynějška považuje

  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném očkování vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID1, že u očkování uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dnů 
  • výjimka ještě nadále platí pro děti do 12 let, které mají vstup bez testu
  • pro mládež ve věku 12-18 let s PCR testem (nesmí být starší než 72 hodin)
  • pro osoby s potvrzením, že nemohou být ze zdravotních důvodů očkovány. Toto potvrzení musí mít charakter formálního dokumentu od lékaře, nebo musí být doložen zápis v registru ISIN. Nutnost PCR testu ne staršího než 72 hodin.

Pro případ, že jste si zakoupili vstupenku na utkání v Karviné už dříve v předprodeji a nesplňujete aktuální podmínky, můžete nepoškozený lístek vrátit do úterních 15:00 za plnou cenu ve Fanshopu Baník v Nové Karolině. Tamtéž lze současně do úterních 15:00 vstupenky do Karviné ještě i nakupovat.

8
Jaroslav
Harušťák
5
Adam
Jánoš
13
Roman
Potočný
33
Ondřej
Kukučka
17
Muhammed
Sanneh
66
Denis
Granečný
7
Ondřej
Chvěja
22
Filip
Kaloč
20
Jakub
Pokorný
19
David
Lischka
23
Jaroslav
Svozil
24
Jan
Juroška
21
Jiří
Klíma
12
Radovan
Murin
11
Nemanja
Kuzmanović
32
Lukáš
Budínský
16
Jan
Laštůvka
25
Jiří
Fleišman
9
David
Buchta
30
Viktor
Budinský
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
4
Yira
Sor
99
Ladislav
Almási
77
Gigli
Ndefe
6
Daniel
Tetour