po 19.7.2021
Aktuální zprávy

Získejte platební kartu v barvách Baníku!

Chcete mít svou platební kartu v barvách Baníku? Máte šanci! Fanoušci Baníku Ostrava totiž tuto možnost počínaje dnešním dnem získávají. Fandit tak mohou i při nakupování a navíc získají řadu výhod a slev. Podmínkou k získání jedinečné bezkontaktní karty v barvách FC Baník Ostrava je účet v ČSOB nebo Poštovní spořitelně, který lze otevřít jednoduše a rychle online.

"Fandit se dá mnoha způsoby a platební karty v designu sportovního klubu jsou u fanoušků velice oblíbené. Jsme rádi, že můžeme udělat radost fanouškům Baníku Ostrava, kteří mohou nyní podporovat klub svého srdce i při každém bezhotovostním placení," říká Miroslav Kybal, manažer sportovních karet z ČSOB.

Platební karty Baníku ponesou název FCB. A jejich držitelé budou moci čerpat slevy například na nákup zboží ve fanshopu FCB nebo u vybraných partnerů klubu. Navíc mohou využívat i odměny za platby v zákaznickém programu ČSOB Svět odměn.

O kartu v klubovém designu Baníku mohou požádat i stávající klienti, kteří již mají účet u ČSOB nebo Poštovní spořitelny. Stačí navštívit bankovní pobočku nebo přepážku Poštovní spořitelny na České poště. Pokud si fanoušek otevře účet s kartou online na adrese www.fcb.cz/karta, jako vstupní bonus získá odměnu 1000 Kč.

Chcete být hrdým fanouškem Baníku i při placení kartou? Využijte tuto jedinečnou možnost!

77
Gigli
Ndefe
22
Filip
Kaloč
18
Tomáš
Zajíc
5
Adam
Jánoš
20
Jakub
Pokorný
9
David
Buchta
6
Daniel
Tetour
7
Ondřej
Chvěja
25
Jiří
Fleišman
30
Viktor
Budinský
11
Nemanja
Kuzmanović
33
Ondřej
Kukučka
23
Jaroslav
Svozil
24
Jan
Juroška
17
Muhammed
Sanneh
12
Radovan
Murin
16
Jan
Laštůvka
91
Dyjan Carlos
De Azevedo