FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Ženy v sobotu rozehrají baráž o 2. ligu!

05.06.2019 | Redakce

Ženy Baníku Ostrava vstoupí do přímého souboje o postup do druhé ligy! Soupeřem jim bude družstvo FC Praha. Baráž se hraje pohárovým způsobem a první utkání sehrají "Baňky" 8. června v 15 hodin v domácím prostředí, přesněji v areálu ZŠ Šoupala v Porubě! Buďte u toho!

Ženy Baníku si právo účasti v baráži vybojovaly vítězstvím v MSŽL, o něž bojovaly až do konce sezony s Havířovem. Vítězem České fotbalové ligy žen se stal celek Příbrami, ten však o účast v baráži o druhou ligu nestojí, podobně jako další dva týmy ČFLŽ, které se za Příbramí umístily. A tak se práva zahrát si s Baníkem baráž chopily ženy FC Praha, které v ČFLŽ obsadily konečné čtvrté místo. 

"Viděl jsem je v jednom utkání, nějaký základní obrázek jsem si udělal, ale pravda se ukáže až na hřišti. Věřím, že postup do druhé ligy je reálný," řekl trenér Milan Páleník.

Jeho tým začne barážový souboj na domácím hřišti, tedy v Porubě. "Je to klasický pohárový scénář, takže bude důležité udržet pokud možno čisté konto a každý vstřelený gól v takovém případě naše šance před odvetou posílí," řekl Milan Páleník, jenž věří, že vzhledem k dobré dostupnosti hřiště v porubském areálu při ZŠ Šoupala se bude jeho tým moci opřít o podporu svých fanoušků! 

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA