pá 2.2.2024
Aktuální zprávy

Ženy nerozhodně s Bielsko-Bialou

Ženy Baníku Ostrava zakončily soustředění přípravným utkáním s Rekordem Bielsko-Biala. A podobně jako muži v Turecku také "Baňky" svůj tréninkový kemp uzavřely remízou 1:1.

Proti účastníku polské ženské Ekstraklasy držely ženy Baníku takřka celý poločas čisté konto a dokázaly i zahrozit. V poslední minutě prvního poločasu však šel soupeř do vedení. Brzy po přestávce ale vyrovnala Klára Waltrová a Baník už cennou remízu udržel. "Jsem rád, že navzdory náročnosti kempu jsme dokázali odehrát utkání v dobré intenzitě," hodnotil duel trenér Baníku Witold Zajac. "Je dobře, že si vytváříme šance, do startu jarní části soutěže bychom chtěli být v prostoru před brankou soupeře efektivnější," dodal kouč ostravských fotbalistek.

Baník Ostrava - Rekord Bielsko-Biala - 1:1

Branka Baníku: 50. Waltrová

Baník: Zelenková (46. Matlachová) - Pavlíčková (80. Starzyková), Mudráková (59. Najvarová), Gaurová (65. Zomberová) - Molková (70. Babičová), Krupníková, Fojtíková (80. Řehová), Kochanová, Lachká - Vojtková, Waltrová.