út 11.7.2017
A-tým

Zase doma. Baník už trénuje na Bazalech

Všude dobře, doma nejlépe. Baník se po soustředěních v Šilheřovicích a Kroměříži ve čtvrtém týdnu letní přípravy už znovu usadil na Bazalech, kde vyvrcholí jeho závěrečný tréninkový blok na podzimní sezonu.

Hráči měli po náročném kempu na Hané dva dny odpočinku, ale od úterka už znovu dostávají zabrat. A vůbec nic na tom nezměnila ani průtrž mračen, která se pár minut po začátku odpolední tréninkové jednotky nad Slezskou Ostravou přehnala.

Jelikož se letní příprava přehoupla do své druhé poloviny, Radim Kučera se svým trenérským štábem začíná ubírat objemů. „Nebude už tolik dvoufázových tréninků. Budeme to snižovat, ale intenzita bude samozřejmě pořád velká. S tím, že to už budeme směřovat k jakémusi biorytmu na utkání v Brně. To se, jak známo, hraje v pátek, a já z toho pohledu vítám, že i oba poslední přípravné zápasy proti AEK a Třinci taky můžeme odehrát v pátek,“ řekl Radim Kučera.

Kvituje, že do herních tréninků už se zapojují dva dlouhodobí marodi Tomáš Mičola a Arťom Mešaninov. „Nemohou ještě úplně do všeho chodit na sto procent, ale už se postupně na nějakých osmdesát, devadesát procent zapojují do hry,“ řekl Radim Kučera.

Baník čekají ve středu a čtvrtek další tréninky a v pátek pak přípravné utkání s AEK Atény v polských Kielcích. 

0
David
Planka
0
Pablo
Ortiz
0
Filip
Šancl
0
Václav
Jurečka
0
Artur
Musák
0
Jakub
Pira
0
David
Látal
0
Michal
Kohút
0
Matúš
Rusnák
0
Dennis
Owusu
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Martin
Hrubý
0
Martin
Jedlička
0
Marek
Havran
0
Matěj
Chaluš
0
David
Buchta
0
Karel
Pojezný
0
Abdallah
Gning
0
Jiří
Boula
0
Michal
Frydrych
0
Filip
Kubala
0
Samuel
Grygar
0
Viktor
Budinský
0
Daniel
Holzer